Nasze projekty

Zadbaj o siebie i swoją rodzinę razem ze św. Moniką!

Oddajemy w Twoje ręce modlitewnik św. Moniki - unikatowy ebook, który będzie dla Ciebie ogromną pomocą podczas wielu życiowych prób i trudów. Św. Monika, która także ich doświadczyła, będzie wspaniałą orędowniczką i ucieczką w każdej sytuacji, która wymaga pomocy i wsparcia “z góry”. 

Reklama

Św. Monika – ta, która kochała mimo przeciwności i nigdy nie zwątpiła w Boży plan. Tak w kilku słowach można byłoby opisać św. Monikę. Jej wstawiennictwa wzywamy szczególnie, gdy czujemy się zawiedzione na dzieciach, przeżywamy kłopoty małżeńskie, ale też gdy mamy – po prostu – kłopoty w rodzinie. 

Oddajemy w Twoje ręce modlitewnik św. Moniki – unikatowy ebook, który będzie dla Ciebie ogromną pomocą podczas wielu życiowych prób i trudów. Św. Monika, która także ich doświadczyła, będzie wspaniałą orędowniczką i ucieczką w każdej sytuacji, która wymaga pomocy i wsparcia “z góry”. 

Czytaj także >>> Monika – święta żona i cierpliwa matka

Reklama

Św. Monika – Twoja dobra przyjaciółka

Mamy nadzieję, że poprzez ten ebook św. Monika stanie się dla Ciebie jak dobra przyjaciółka, której powierzysz wszystkie swoje troski i radości. A Ona, jak dobra powierniczka, wysłucha, wesprze i zrobi wszystko, co w jej mocy, by pomóc. 

Ebook składa się z trzech części. Pierwsza pokazuje, jak niesamowitą kobietą była św. Monika. Poznasz najważniejsze momenty i dylematy jej życia, które sprawiają, że staje się ona jeszcze bliższa nas, a szczególnie nas – matek i żon. Druga część modlitewnika to trzydzieści rozważań na każdy dzień miesiąca, gdzie w towarzystwie św. Moniki z inspiracją pojawia się jej syn – św. Augustyn. Jego myśli będą doskonałym uzupełnieniem rozważań i modlitwy w codzienności. Trzecia część ebooka natomiast to zbiór najbardziej znanych modlitw za wstawiennictwem św. Moniki w najróżniejszych potrzebach, a szczególnie w kłopotach w małżeństwie, macierzyństwie i rodzinie. 

Czytaj także >>> Modlitwą i płaczem. Sposób na nawrócenie

Zapraszamy Cię więc do zbudowania jedynej, niepowtarzalnej relacji ze św. Moniką już dziś, razem z naszym modlitewnikiem. Dziś, jutro – kiedy zechcesz, zadbaj o siebie i swoją rodzinę razem ze św. Moniką!

Reklama

Sprawdź modlitewnik na Dobroci.pl >>>


Kup Modlitewnik na Dobroci.pl!

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę