Nasze projekty
Reklama

Modlitewnik adwentowy. „Marana tha” [EBOOK]

Warto dziś, tuż przed wyjściem z progu Adwentu, w biegu zwanym naszym życiem, spojrzeć ku niebu i zastanowić się, czy aby na pewno jest tam dla nas miejsce? Czy swoją postawą, codziennymi, dobrymi uczynkami, będziemy mogli sobie powiedzieć za św. Pawłem: “W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem”?

Wielkimi krokami zbliża się Adwent – czas oczekiwania na przyjście Chrystusa. Zarówno tego, do Stajenki, jaki i tego ostatecznego, którego wszyscy z nadzieją wypatrujemy. To moment, gdy możemy przyjrzeć się sobie z zupełnie innej perspektywy – z perspektywy wieczności. Czy jesteśmy na nią gotowi? 

Warto dziś, tuż przed wyjściem z progu Adwentu, w biegu zwanym naszym życiem, spojrzeć ku niebu i zastanowić się, czy aby na pewno jest tam dla nas miejsce? Czy swoją postawą, codziennymi, dobrymi uczynkami, modlitwą, przybijemy “piątkę” z Chrystusem na mecie, w dniu ostatecznym? Czy będziemy mogli sobie powiedzieć za św. Pawłem: “W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem”? (2Tm, 4,7)

Czytaj także >>> Wieniec adwentowy. Co powinno się w nim znaleźć?

Reklama

Oddajemy w Twoje ręce ebook, który poprowadzi Cię przez ten wyjątkowy czas oczekiwania. Znajdziesz w nim podstawowe informacje o tym okresie liturgicznym, byś dobrze wiedział, w czym tak naprawdę uczestniczysz. Znajdziesz także propozycje, jak dobrze przeżyć ten Adwent indywidualnie, jak i z rodziną i dziećmi. 

Z czego składa się ebook? 

Ebook składa się z trzech części. Pierwsza mówi o tym, czym jest Adwent, a także proponuje kilka rozwiązań, by przeżyć ten czas wyjątkowo. Tutaj znajdziesz między innymi informacje o: roratach, szarej godzinie, a także o Drzewie Jessego, które możesz przygotować z całą rodziną jako bardziej wartościową alternatywę dla tradycyjnych, kalendarzy adwentowych. 

Reklama

Druga część ebooka to zbiór cytatów, autorskich rozważań i zadań na każdy dzień Adwentu. Wszystkie myśli tam zawarte skupione są wokół oczekiwania, przemijania, życzliwości, a przede wszystkim dobrego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Trzecia część modlitewnika natomiast to zbiór najpopularniejszych modlitw i pieśni adwentowych. 

Mamy też BONUS! Kupując nasz modlitewnik, mamy dla Ciebie adwentowy nawykownik do pobrania. Można go wydrukować i powiesić na lodówce i zaznaczać, jak idą duchowe przygotowania do Bożego Narodzenia! Otrzymasz od nas ponadto do wydrukowania materiały, które pomogą Ci przy tworzeniu swojego własnego Drzewa Jessego.

Czytaj także >>> Zanim zaskoczy cię Adwent

Połączenie tych trzech elementów sprawia, że nasz modlitewnik staje się prawdziwym kompendium idealnym na adwentowy czas.

Reklama

Modlitewnik adwentowy

KUP MODLITEWNIK TUTAJ >>>Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę