Nasze projekty

17 procent zniżki na produkty Dobroci z okazji 17 tys. obserwujących na Instagramie!

Na naszym Instagramie jest was już dokładnie 17 tysięcy! Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i angażujecie się w tworzenie jedynej w swoim rodzaju instagramowej społeczności Stacji7. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy rabat na książki i ebooki naszego wydawnictwa w sklepie Dobroci!

Reklama

Instagram to dla nas miejsce, w którym szukamy inspiracji, a także staramy się być jej źródłem dla naszych obserwujących.To właśnie tam mamy możliwość po prostu z Wami pogadać, wymienić się doświadczeniami, poznawać Wasze opinie i dawać Wam to, czego od nas oczekujecie. :) Zatem, jeśli masz konto na Instagramie, a jeszcze nas nie obserwujesz, koniecznie nadrób zaległości. Bądź tam z nami i wspólnie budujmy przestrzeń, w której każdy czuje się jak u siebie.

Zaobserwuj nas na Instagramie >>> 

Jest Was już 17 tysięcy!

Reklama

Na naszym Instagramie jest Was już 17 tysięcy, a mamy nadzieję, będzie jeszcze więcej. Nasze konto stale się rozwija, a my staramy się być tam dla Was i dostarczać Wam wartościowych treści! Tym bardziej cieszymy się, że jesteście z nami i wspólnie chcecie budować tę wyjątkową społeczność. 

Czytaj także >>> Sebastian Karpiel-Bułecka: Lubię chodzić do Kościoła

Chcemy Wam za to podziękować! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was rabat -17% na wszystkie produkty wydawnictwa Stacji7 – zarówno książki drukowane, jak i ebooki, których u nas jest pod dostatkiem. Modlitewniki, codzienniki, poradniki, planery duchowe – takie propozycje, a także wiele innych znajdziesz w naszym sklepie Dobroci.pl! 

Reklama

Czytaj także >>> Michał Król: Wiara jest jak latarnia morska – nadaje życiu cel

Jak skorzystać z rabatu? 

Krok 1. Jeśli jeszcze tego nie robisz, zaobserwuj nas na naszym Instagramie. To punkt nieobowiązkowy, ale serdecznie Was do tego zachęcamy. :)

Reklama

Zobacz nasz profil na Instagramie >>>

Krok 2. Gdy wybierzesz w sklepie produkty, w koszyku wpisz kod rabatowy “dobroci-17”, a zniżka naliczy się sama. :) 

Świętujemy do końca wakacji! Promocja trwa do końca sierpnia, ale zachęcamy Was, byście już dziś skorzystali z rabatu! W naszym sklepie znajdziecie między innymi ebooki – doskonałe na wakacyjny czas. Zresztą… zobaczcie sami! 

Przejdź do Dobroci >>> 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę