Nasze projekty

Litza o „Petardzie” Arki Noego

Najnowsza płyta Arki Noego „Petarda” to połączenie rockowego brzmienia lat 80’ i tekstów o życiu młodego pokolenia – pisze Robert „Litza” Friedrich.

Reklama

Poniżej znajdziecie jego całą wypowiedź, a my potwierdzamy: „To prawdziwa Petarda!”


Witajcie

 

Reklama

Pozdrawia Arka Noego!

 

Najnowsza płyta Arki Noego „Petarda” to połączenie rockowego brzmienia lat 80’ i tekstów o życiu młodego pokolenia. Najmłodsze Arkowe dzieci godnie zastępują starsze rodzeństwo i z całej siły krzyczą o miłości, o przeszkodach nie do pokonania bez wiary, o życiowym GPS, który prowadzi najkrótszą drogą do celu, o trudnych relacjach między ludźmi, o nowoczesnym człowieku, który jest niebezpiecznie rozpędzony, o tym, że życie ma sens i jest piękne mimo wielu przeciwności. Jest też piosenka o niedawno zmarłym przyjacielu zespołu, Andrzeju, który był „świętym” człowiekiem i pędził przez życie na skuterze pocieszając wszystkich na około. Mnóstwo treści i melodii, a to wszystko na ROCKOWO! Na płycie oprócz dziesięciu piosenek, jak zwykle wersje instrumentalne i niespodzianka. Jednym słowem „PETARDA”.

Reklama

Lista piosenek które znajdą się na „Petardzie”:

1. „WUCHTA WIARY”

2. „NIEIDEALNA”

Reklama

3. „PIES I KOT”

4. „ROZPĘDZONY”

5. „NIE CYKALI SIĘ”

6. „STRÓŻ”

7. „GPS”

8. „SKUTER ANDRZEJA”

9. „PISTOLET NA ŚW. WODĘ”

10. „DOBRY DZIEŃ”

Przeczytaj również:


Arka Noego – „Rozpędzony”. Zobacz teledysk!Arka Noego – „Nieidealna”. Zobacz teledysk!Kup „Petardę”!„Nieidealna” – making of. Tak powstawała piosenka, już wkrótce teledysk!Zapowiedź „Petardy” – Arka Noego prosto ze studia w Puszczykowie„Petarda – making of” – fotoreportaż ze studia


Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę