Nasze projekty
Materiały prasowe

Nowa płyta rapera „Tau”. Można ją posłuchać w internecie

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia miała miejsce premiera najnowszego albumu rapera Tau pt. "Ikona". Płyta jest już dostępna do darmowego odsłuchu na YouTube oraz w największych muzycznych serwisach streamingowych.

Reklama

„To czwarta płyta sygnowana pseudonimem Tau. Dedykuję i poświęcam ją Kobiecie, która na zawsze zmieniła moje życie. I Ona jest ukryta na tym albumie” – napisał Tau na swoim facebook’owym profilu w dniu premiery płyty.

„Szczególnie dziękuję moim słuchaczom, którzy wspierają moje działania kupując płyty, chodząc na koncerty i aktywnie działającym na profilach społecznościowych. Z Wami to wszystko ma moc” – dodał.

Reklama

Płytę można posłuchać na Youtube i w serwisach streamingowych.

Na płycie gościnnie pojawiło się kilku popularnych raperów tj.: Sarius, ZBUKU, Małach czy B.R.O., a także przedstawiciele rapujących i śpiewających księży: ks. Jakub Bartczak i ks. Maciej Czaczyk, który to kilka lat temu wygrał popularny program „Must be the music”.

20 utworów i 7 gości

,,Pierwowzorem ikon były pochodzące z I wieku portrety grobowe odnalezione w Egipcie. Przedstawiały one wizerunek osoby, która po śmierci została pochowana wraz ze swoją ikoną. Współcześnie znane nam ikony przedstawiają wizerunki chrześcijańskich świętych. Koncepcja albumu wyraża tę rzeczywistość w następujący sposób – każdy Człowiek rozpoczyna swoje życie jako Ikona stworzona na Obraz Boga.

Reklama

Zapisujemy ją poprzez czyny, słowa i myśli, a proces tworzenia obrazu naszego życia kończy się wraz z naszą śmiercią. Jakie było życie – taka będzie Ikona. W tytułowym utworze autor płyty zadaje pytanie, które jest rdzeniem tej metafory: ,,Jaka jest Twoja Ikona? Rozświetlona? A może bardzo mroczna – wielka rozpacz…?”.

Najnowszy album, to aż 20 utworów i 7 gościnnych występów, które zaskoczą wielu słuchaczy. To m.in. BRO, Małach, Sarius, Zbuku czy ks. Bartczak.

Reklama

SPRAWDŹ: Tau i ZBUKU nagrali utwór dla opuszczonych i cierpiących

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę