Nasze projekty
Reklama

„Każdy może znaleźć jakiś element swojego życia w doświadczeniach Maryi”

Chcieliśmy, aby czytając tę książkę dało się poczuć, że Ona siedzi obok nas - mówiła w Radiu Jasna Góra Aneta Liberacka. Redaktor naczelna Stacji7 opowiedziała o książce "30 scen z życia Maryi. Niezbędnik bliskości z Maryją", której jest autorką.

Książka, to niezbędnik, ponieważ pozwala zobaczyć swoje życie przez pryzmat doświadczeń Maryi. Świadectwa, felietony i modlitwy w niej zawarte – jak podkreśliła Aneta Liberacka – rozszerzają również perspektywę spojrzenia na Maryję.

W maju jesteśmy, wyjątkowo blisko Maryi, dlatego na “na każdy dzień można zaplanować jedną historię i spojrzeć na swoje życie z innej strony oraz pobyć w towarzystwie Maryi. – Każdy jest w stanie znaleźć element swojego życia w tych historiach, bo każdy może znaleźć jakiś element swojego życia w doświadczeniach Maryi – dodała redaktor naczelna Stacji7.

Aneta Liberacka podkreśliła, że spotkanie z Matką Bożą może być kojące zwłaszcza teraz, gdy żyjemy w strachu, że ktoś z nas zachoruje oraz boimy się o pracę, środki do życia, jak będzie wyglądał świat po pandemii. – Takie spotkanie może być kojące, ponieważ dajemy czas Maryi, ale też sobie. Wtedy mogą przyjść jakieś rozwiązania, które pomogą nam w życiu – mówiła.

Reklama

Książka zawiera również wiele wizerunków Maryi, “aby łatwiej było ją wyobrazić i być blisko Niej”. – Chcieliśmy, aby czytając tę książkę dało się poczuć, że Ona siedzi obok nas – dodała redaktor naczelna Stacji7.

W książce jest miejsce na jedną scenę z życia każdego z nas, natomiast w notesie “Sceny z życia”, który można kupić razem z książką, da się opisać o wiele więcej. – Zachęcamy do przyjrzenia się sobie. To czasami otwiera oczy i serce na coś więcej w życiu, na to aby się docenić lub coś poprawić. Chodzi o czas na refleksję i myślę, że to może być bardzo owocne – dodała Aneta Liberacka.

Najnowszą książkę oraz notes Wydawnictwa Stacja7 można zamówić na stronie dobroci.pl

Reklama

kh/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę