Nasze projekty

Michael Bublé dziękuje za modlitwę w intencji chorego syna

Kanadyjski wokalista Michael Bublé dziękuje tysiącom osób, które modliły się o powrót do zdrowia jego chorego na raka syna. We wpisie na Facebooku informuje, że leczenie przynosi dobre rezultaty

Jesienią ubiegłego roku Michael Bublé wydał oświadczenie, w którym poinformował o chorobie jego syna, Noah. Lekarze początkowo twierdzili, że chłopiec ma mononukleozę, a następnie świnkę, ale jak się okazało, przyczyną dolegliwości był rak wątroby. Michael napisał wtedy „wygramy tę bitwę, jeśli Bóg pozwoli” i prosił o modlitwę w ich intencji. Lekarze po wykonanych badaniach dawali Noah 90% szans na pokonanie choroby.

W sobotę na oficjalnym profilu piosenkarza na portalu Facebook pojawiło się kolejne oświadczenie w sprawie. Michael Bublé wraz z żoną, aktorką Luisianą Lopato poinformowali o postępach w leczeniu choroby syna. Noah zwalcza chorobę, a rokowania są bardzo dobre. Napisali również, że Noah:

Reklama

był odważny i nadal będzie inspirował nas swoją odwagą. Dziękujemy Bogu za siłę, którą dał nam wszystkim. Naszej wdzięczności dla lekarzy i opiekunów, nie sposób ująć w słowa.
Chcielibyśmy podziękować również tysiącom osób, które zapewniały nas o swojej modlitwie i przesyłały dobre życzenia

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę