Nasze projekty

Zmarł Paweł Nowisz. Popularny aktor miał 81 lat

W wieku 81 lat zmarł aktor Paweł Nowisz. O jego śmierci poinformowała produkcja serialu "Barwy Szczęścia". "Z trudnym do wyrażenia żalem zawiadamiamy o śmierci Pana Pawła Nowisza, wybitnego aktora teatralnego, filmowego i telewizyjnego, naszego przyjaciela" - podano w komunikacie.

fot. Magazyn Viva/ WikimediaCoomons/

Paweł Nowisz – popularny i wielokrotnie nagradzany aktor. Znany z serialu „Barwy Szczęścia”, z którym był związany od ponad dekady. Wystąpił w wielu, prestiżowych, polskich produkcjach.

Z trudnym do wyrażenia żalem zawiadamiamy o śmierci Pana Pawła Nowisza, wybitnego aktora teatralnego, filmowego i telewizyjnego, naszego Przyjaciela. Mieliśmy zaszczyt pracować z Panem Pawlem na planie naszego serialu, w którym od lat tworzył niezapomnianą postać Fryderyka Struzika. Będziemy wspominać tę wspólną prace z sentymentem i podziwem dla talentu i osobowości Pana Pawła. Składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim – napisano w oświadczeniu informującym o śmierci aktora.

Paweł Nowisz debiutował w 1964 r. Znany jest z produkcji takich jak „Żołnierze wolności”, „Galimatias, czyli kogel-mogel II”, „Rozmowy kontrolowane”, „Kiler”, „Fuks”, „Chłopaki nie płaczą”.

Reklama
Reklama

kw/onet/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę