Nasze projekty

ŚDM: spotkania informacyjne dla mieszkańców miasta

Od piątku 17 czerwca w Krakowie odbywać się będą spotkania dla mieszkańców poszczególnych dzielnic, w czasie których Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie będzie informował o zmianach w organizacji ruchu w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży.

W najbliższych tygodniach Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie zorganizuje serię spotkań z mieszkańcami miasta, podczas których pracownicy jednostki poinformują obecnych o zmianach w organizacji ruchu w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży.

W piątek 17 czerwca odbędzie się spotkanie informacyjne na temat Światowych Dni Młodzieży dla mieszkańców Starego Miasta i Grzegórzek (godz. 18.00 w sali obrad Urzędu Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych 3-4). Spotkanie dla mieszkańców Prądnika Czerwonego i Mistrzejowic zaplanowano na poniedziałek 20 czerwca (godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Strzelców 5).

O kolejnych spotkaniach ZIKiT będzie informował w najbliższych tygodniach.

Reklama

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie na swojej stronie internetowej zachęca również mieszkańców miasta do pobranie najnowszej prezentacji na temat organizacji ruchu podczas ŚDM.
pra / Kraków

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite