Nasze projekty

Rusza pierwsze religijne kino internetowe w Polsce

„Kino Pod Aniołem” - to pierwsze chrześcijańskie kino internetowe, które umożliwia legalny dostęp do dobrych filmów w dowolnym miejscu i dowolnym czasie. Pierwszy repertuar VOD dostępny będzie już od 10 listopada

Pierwsze religijne kino internetowe w Polsce to inicjatywa Domu Wydawniczego Rafael z Krakowa. „Wzrasta zainteresowanie filmami, które poruszają tematy wiary, sensu życia, historii życia świętych itp., a przebicie się z taką ofertą do tradycyjnych kin, zwłaszcza w małych miejscowościach, jest bardzo trudne, czasem niemożliwe, dlatego postanowiliśmy stworzyć Kino Pod Aniołem” – mówi Andrzej Sobczyk od lat zaangażowany w dystrybucję oraz produkcję filmów religijnych.

„Kino Pod Aniołem” to pięć sal o anielskich nazwach, w tym sala premier i sala Anioła Stróża dedykowana najmłodszym widzom. W odróżnieniu od serwisów VOD, repertuar kina będzie się zmieniał i trzeba być czujnym, by nie stracić okazji do obejrzenia ciekawej produkcji.

Reklama
Reklama

Jak zapowiadają twórcy, na www.kinopodaniolem.pl znaleźć można produkcje z chrześcijańskim przesłaniem niosące inspirację, nadzieję i radość; skłaniające do zatrzymania się i refleksji. Będzie można zobaczy również takie produkcje, które nie trafiają do kin stacjonarnych.

Reklama
Reklama

„Misja Kina Pod Aniołem nie ogranicza się tylko do bycia źródłem legalnego dostępu do filmów, które opuściły sale kinowe. Równie ważne jest dla nas, by zabiegać o produkcje, które nie były do tej pory dystrybuowane w naszym kraju” – deklaruje Andrzej Sobaczyk i zwraca uwagę, że oglądając chrześcijańskie tytuły z legalnego źródła, wspiera się twórców kina ewangelizacyjnego i przyczynia się do powstania kolejnych produkcji.

Pierwsi użytkownicy „Kina Pod Aniołem” już od 10 listopada będą mogli obejrzeć, jeszcze przed premierą DVD, film „Bóg w Krakowie” a także „Czy naprawdę wierzysz”, „Zakazany Bóg”, „Uwolnić Asię Bibi” oraz film dla najmłodszych „Karol, który został świętym”.

Reklama


Zapraszamy na

Drukowanie


pra / Kraków

Katolicka Agencja Informacyjna

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę