Nasze projekty

Przejdą przez Kraków odmawiając różaniec

Najpierw Msza św. w intencji mężczyzn, potem męski różaniec odmawiany na ulicach Krakowa. Salezjanie zapraszają wszystkich facetów na niezwykłe spotkanie modlitewne w środę 24 października.

– Będę chciał pokazać przybyłym, że prawdziwy mężczyzna to ten, który nie boi się pokazać w swoim otoczeniu kolan zgiętych do modlitwy. Świadectwo wiary mężczyzn jest często bardzo proste, ale i wyjątkowo mocne zarazem. Zdobycie mężczyzn dla Chrystusa i Kościoła to wielki sukces duszpasterski, gdyż oni bardzo skutecznie mogą poprowadzić swoich bliskich i przyjaciół do Pana Boga – mówi  ks. Andrzej Gołębiowski SDB, rekolekcjonista i kaznodzieja organizujący niezwykłe spotkanie modlitewne. 

Wieczór rozpocznie Msza św. w intencji mężczyzn w kościele św. Piotra i Pawła (ul. Grodzka 52a) o godz. 18:00. Potem wszyscy zebrani wezmą swoje różańce i idąc ulicami miasta będą się wspólnie modlić. Ci, którzy nie będą mieli swojego – dostaną od ojców salezjanów.  

Jak podkreślają organizatorzy, wydarzenie jest wielką szansą dla mężczyzn. „Czujesz, że brakuje Ci sił, chęci, odwagi, miłości? Nikt sam nie poradzi sobie w życiu. Szukamy pomocy w najlepszym źródle! Bez ściemy, bez koksu, bez lania wody! Przyjdź i znajdź sens, wzmocnij się! Pan Cię podtrzyma i poprowadzi Różaniec to najlepsza broń” – zachęcają wszystkich mężczyzn w zaproszeniu. 

Reklama
Reklama

 

KAI/ad

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite