Nasze projekty

Pierwsze miejsce dla bloga ojca Grzegorza Kramera SJ

Blog krakowskiego jezuity, o. Grzegorza Kramera, zajął pierwsze miejsce w pierwszym etapie konkursu Blog Roku portalu onet.pl. Blog BÓG JEST DOBRY zdobył największą liczbę głosów z wszystkich 193 blogów zgłoszonych do plebiscytu w kategorii „Specjalistyczne”.

W etapie plebiscytu polegającym na SMS-owym głosowaniu blog krakowskiego jezuity otrzymał 802 głosy. Obecnie trwa drugi etap konkursu, do którego weszło 10 blogów – z nich jury wyłoni trzy, z których jeden wygra w ramach konkurencji i będzie startował o nagrodę główną plebiscytu. Warto dodać, że dochód uzyskany przez organizatora z głosowania SMS w kwocie ponad 63 tys. zł zostanie przekazany na Fundację Dziecięca Fantazja, której celem jest spełnianie marzeń dzieci z chorobami nieuleczalnymi i zagrażającymi życiu.

Blog BÓG JEST DOBRY jest codziennym komentarzem do Pisma Świętego. W krótkich, czasem dłuższych wypowiedziach o. Kramer stara się przybliżyć odbiorcy próbę własnego rozumienia Biblii. Obecna odsłona bloga jest wzmacniana o prowadzonego vloga, czyli blog, którego zasadniczą częścią są zamieszczane przez autora pliki filmowe.

„Postanowiłem wziąć udział w tym konkursie, by go wygrać i by dzięki temu to, co tutaj robię w tej przestrzeni wirtualnej trafiło do szerszego grona odbiorców. Chciałbym móc usłyszeć ze sceny, że plebiscyt wygrał blog BÓG JEST DOBRY. Że wygrał Jezus Chrystus” – powiedział o. Kramer o udziale w plebiscycie.

Reklama
Reklama

Więcej informacji o blogu krakowskiego jezuity na stronie www.grzegorzkramer.pl.

O. Grzegorz Kramer jest członkiem Towarzystwa Jezusowego. Pełni funkcję duszpasterza powołań Prowincji Polski Południowej. Od 2012 r. jest felietonistą i członkiem rady programowej jezuickiego portalu deon.pl. W 2014 r. w Wydawnictwie WAM opublikował książkę pt. „Męskie serce. Z dziennika Banity”, której ukazało się II wydanie (rozszerzone) oraz audiobook o tym samym tytule.


luk / Kraków

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę