Nasze projekty

Ojcowie z całej Polski spotkają się na Tato.Net

Zamiast narzekać na kryzys ojcostwa, chcemy spotkać się w społeczności ojców i wzajemnie się wspierać - mówią organizatorzy ogólnopolskiego spotkania dla tatusiów pod nazwą Tato.Net. Forum odbędzie się w Warszawie 17 listopada a do udziału zaproszeni są wszyscy ojcowie.

Będzie to już 10. Forum ojcowskie i jak podkreślają organizatorzy będzie miało bardzo praktyczny charakter. – To, co zwykle nasi uczestnicy bardzo cenią w tych spotkaniach z innymi ojcami to wiedza, inspirujące postawy oraz konkretne narzędzia do zastosowania w codziennym życiu – mówi Dariusz Cupiał, założyciel Tato.Net. Zauważa, że często podczas wzajemnej wymiany doświadczeń i dyskusji ojcowskich pojawia się temat współczesnych technologii, np. kwestia dostępu do elektroniki dla dzieci. 

Tegoroczna edycja Forum poświęcona będzie szczególnie tematowi miłości i szacunku. – Będziemy starali się poszukać wspólnie odpowiedzi na fundamentalne dla ojcostwa pytania, o naszą tożsamość i rolę ojca w zmieniających się okolicznościach, w jakich żyjemy – mówi Dariusz Cupiał. 

W trakcie całodniowej sesji uczestnicy wysłuchają 40. prelegentów, ale też każdy z nich będzie mógł sam zabrać głos i podzielić się własnym doświadczeniem. – Mężczyźni nie są tymi, którzy chętnie przyjmują rady od innych, nie są też tymi, którzy rozmawiają o problemach. Wolą otrzymywać propozycje konkretnych rozwiązań oraz dzielić się własnymi doświadczeniami – zauważa organizator.

Reklama
Reklama

Konferencja odbędzie się 17 listopada w warszawskim hotelu Arche Krakowska. Udział jest odpłatny a bilety można kupić za pośrednictwem strony Evenea.pl

 

ad/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite