Nasze projekty

Niepokalanów zaprasza na spotkanie rodzin

Ojcowie franciszkanie z Niepokalanowa zapraszają na ogólnopolskie spotkanie rodzin, które odbędzie się w dniach 25-27 maja w Niepokalanowie. W programie są nie tylko modlitwy i Msze święte, ale również warsztaty dla rodzin, konkursy dla dzieci i koncerty.

Spotkanie rozpocznie w piątek po południu wykład prof. Bogdana Chazana z UJK w Kielcach nt. „Encykliki Humanae vitae i medycyna”. Tego dnia po Mszy św. z udziałem bpa Zawitkowskiego oraz Apelu Jasnogórskim przybyłe rodziny obejrzą film „Dwie korony” o św. Maksymilianie Kolbe.

W drugim dniu nie zabraknie spotkań z ciekawymi ludźmi – Wincenty Łaszewski opowie swoje świadectwo o tym, jak realizować w rodzinie życzenia Matki Bożej z Fatimy. Tego dnia także odbędzie się konkurs dla dzieci i rodzin nt. życia św. Maksymiliana, w którym nagrodą jest wycieczka do Ziemi Świętej, zaś Mszy św. będzie przewodniczył abp Grzegorz Ryś. Podczas tej Eucharystii rodziny będą mogły złożyć przysięgę rodzinną.

Trzeci dzień Ogólnopolskiego spotkania upłynie na warsztatach rodzicielskich, przedstawieniu teatralnym oraz koncercie i uroczystej Mszy św. kończącej 3-dniowy maraton modlitewno-formacyjny. Eucharystii przewodził będzie metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz. Tego dnia również małżonkowie będą mogli odnowić swoje małżeńskie przysięgi.

Reklama
Reklama

 

ad/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite