Nasze projekty

Msza w intencji czytelników Stacji7. Przyślij swoją intencję!

27 kwietnia w krakowskiej parafii św. Jana Kantego odbędzie się Msza Święta w intencji czytelników i darczyńców Stacji7 oraz w intencji redakcji portalu. Zapraszamy do przysyłania intencji!

fot. Mujer / Cathopic

Rekolekcje z Chiarą Petrillo

Msza święta odbędzie się w czasie rekolekcji wielkanocnych, które prowadzi w parafii ks. Kacper Nawrot. Rekolekcje pod hasłem „Czy miłujesz mnie więcej…?” będą szansą na znalezienie odpowiedzi na to pytanie, a przewodniczką na tej drodze będzie sł. Boża Chiara Corbella Petrillo.

Podczas rekolekcji wielkanocnych ks. Kacper Nawrot na przykładzie Ewangelii i historii Chiary opowie m.in. o czterech rodzajach miłości, o tym, dlaczego Bóg dopuszcza cierpienie oraz dlaczego czasem trzeba zburzyć nasze “świątynie miłości”. Podczas rekolekcji swoją historią straty dziecka podzielą się Joanna oraz Ewa i Tomek.

Rekolekcje odbędą się w dniach 25-28 kwietnia w parafii św. Jana Kantego w Krakowie. Dla tych, którzy nie będą mogli dotrzeć na nie osobiście, będą one transmitowane na naszym kanale YT oraz na fanpage’u poświęconym postaci Chiary Corbelli Petrillo

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ: Chiara Petrillo. Gdzie znaleźć taką księżniczkę?

Msza w Waszej i naszej intencji

W trakcie rekolekcji, we wtorek – 27 kwietnia – odbędzie się Msza święta w intencji pracowników, czytelników i darczyńców Stacji7.

Poniżej zamieszczamy formularz, w którym możecie zostawić swoje prośby do omodlenia w czasie tej Mszy świętej. Obiecujemy modlitwę w Waszej intencji i Wy nie zapomnijcie o nas!

Reklama

Zapraszamy do parafii św. Jana Kantego w Krakowie (ul. Jabłonkowska 18) na godzinę 19:30.

We Mszy Świętej będzie można wziąć udział poprzez transmisję online na kanale YouTube Stacji7 i na fanpage’u poświęconym postaci Chiary Corbelli Petrillo. 

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę