Nasze projekty

Modlitwa na Stadionie Narodowym. „Duchowa terapia“ dla chorych i lekarzy

Dzisiaj, 9 grudnia o godzinie 20:00 w kaplicy na Stadionie Narodowym przy Szpitalu tymczasowym zostanie odprawiona druga Msza Święta w ramach akcji modlitewnej „Terapia duchowa”. Eucharystia, którą sprawował będzie przewodniczący Zespołu ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia KEP bp Romuald Kamiński, pojawi się jako relacja na żywo na kanale SalveNET w serwisie YouTube.

Podczas dziewięciotygodniowej Nowenny wierni proszą o łaski potrzebne chorym, pracownikom służby zdrowia oraz ich bliskim. Gest ten jest wyrazem solidarności i wsparcia dla wszystkich walczących z chorobą i zagrożeniem związanym z epidemią. Dzięki specjalnej transmisji, do akcji może dołączyć każdy – łącząc się za pośrednictwem Internetu, a dodatkowo, przesyłając swoją osobistą intencję, co można zrobić na trzy sposoby:

1. na adres mailowy [email protected]
2. na profilu facebookowym @DiecezjaWarszawskoPraska
3. na czacie na kanale SalveNET podczas transmisji Mszy Świętej.

Nowenna rozpoczęła się 2 grudnia w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Saskiej Kępie i potrwa do 27 stycznia. W każdą środę odbywa się innym miejscu, tak aby w sposób symboliczny otoczyć duchową opieką wiele wspólnot.

Reklama
Reklama

PRZECZYTAJ: 7 grudnia rusza ogólnopolska nowenna do św. Andrzeja Boboli o ustanie pandemii

np/episkopat.pl/Diecezja Warszawsko-Praska/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite