Nasze projekty

Łagiewniki w mocy miłosierdzia

Najbliższa „Łagiewnicka 22", czyli comiesięczne spotkanie młodych w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, odbędzie się 22 kwietnia, w wigilię Święta Miłosierdzia.

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach każdego 22 dnia miesiąca odbywają się tzw. “Łagiewnickie 22” – spotkania młodzieży, których termin nawiązuje do daty 22 lutego 1931 r., czyli dnia objawienia obrazu Jezusa Miłosiernego. Najbliższe spotkanie już 22 kwietnia, w Wigilię Bożego Miłosierdzia.

Przed Światowymi Dniami Młodzieży spotkania w Łagiewnikach były duchowym przygotowaniem do wydarzeń w Krakowie w 2016 roku. Ich kontynuacja to znak, że młodzież nadal chce się razem modlić. 22 dzień miesiąca to teraz na całym świecie dzień modlitw za ŚDM Panama, ponieważ to spotkanie młodych rozpocznie się właśnie 22 stycznia 2019 roku.

Kwietniowe spotkanie w kaplicy z cudownym obrazem Jezusa Miłosiernego i grobem św. Siostry Faustyny wraz z siostrami Matki Bożej Miłosierdzia poprowadzą ks. Sylwester Suchoń i wspólnoty charyzmatyczne: Galilea i Salem.

Reklama
Reklama

„Łagiewnicka 22” rozpocznie się o 19.00 słowem wprowadzającym do uroczystości Bożego Miłosierdzia oraz uwielbieniem Jezusa w Najświętszym Sakramencie. O 19.30 celebrowana będzie Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Osoby, które nie mogą fizycznie przybyć do Łagiewnik, mogą włączyć się w modlitwę przez transmisję on-line na stronie: www.faustyna.pl

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę