Nasze projekty

„Jest ciągle tą 14-latką, co widać w momencie, gdy się uśmiecha”. Nauczycielki wspierają Sarę James

Finałowy występ Sary James w amerykańskim "Mam talent" śledziły nauczycielki ze szkoły w Słubicach, do której uczęszczała 14-latka. "Oprócz jej niesamowitych walorów muzycznych, podoba mi się to, że ona ciągle jest tą 14-latką" - powiedziała jedna z nich.

fot. Wikimedia Commons

W nocy z wtorku na środę Sara James wystąpiła w finale „America’s Got Talent”, gdzie wykonała utwór z repertuaru Kate Bush „Running Up That Hill”. 14-latka zachwyciła jurorów i publiczność, podobnie jak na castingach i w półfinale programu.

Masz tę świeżość i już wyglądasz jak super gwiazda. Jesteś jednym z najlepszych odkryć tego sezonu – powiedział po występie jeden z jurorów.

ZOBACZ: 14-letnia Polka zachwyca w finale amerykańskiego „Mam talent”! „Jesteś jednym z najlepszych odkryć tego sezonu”

Reklama

Mimo że finał programu rozpoczął się o godzinie drugiej w nocy czasu polskiego, to na żywo występ 14-letniej Polki śledziły jej nauczycielki z rodzinnych Słubic.

Oprócz jej niesamowitych walorów muzycznych, podoba mi się to, że ona ciągle jest tą 14-latką, co widać w momencie, gdy się uśmiecha – powiedziała w rozmowie z TVN24 Barbara Weiser-Lada, prezes Słubickiego Towarzystwa Muzycznego.

Z kolei Maeva Topolska ze szkoły muzycznej w Słubicach, do której na lekcje śpiewu uczęszczała Sara James, przyznała, że podczas występu nastolatki „miała ciary”.

Reklama

Podoba mi się to, ile barw głosu Sara ma już na tym etapie kariery i to, jak potrafi je wykorzystywać – podkreśliła nauczycielka.

O tym, czy Sara James wygrała amerykański „Mam talent” dowiemy się w nocy ze środy na czwartek, gdy ogłoszone zostaną wyniki głosowania.

PRZECZYTAJ TEŻ: Sara James: moi przyjaciele mówią, że zostanę w USA, a ja mam dom w Polsce, mam tam wszystko, wracam!

Reklama

kh, tvn24.pl/Stacja7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę