Nasze projekty
FOT. AMERICA'S GOT TALENT/YOUTUBE.COM

Sara James: moi przyjaciele mówią, że zostanę w USA, a ja mam dom w Polsce, mam tam wszystko, wracam!

Przed finałem amerykańskiego "Mam talent" Sara James opowiedziała o planach na przyszłość oraz zdradziła czy zamierza zamieszkać w USA. "Wszyscy moi przyjaciele mówią: zostaniesz tutaj" - mówi 14-latka.

Reklama

Sara James podbiła serca jurorów i widzów „America’s Got Talent” i niedługo powalczy o zwycięstwo w amerykańskim formacie „Mam talent”.

Przed finałem Sara James opowiedziała w programie „Dzień Dobry TVN” o swoich planach na przyszłość oraz czy planuje zamieszkać w Stanach Zjednoczonych.

To jest dość zabawne. Wszyscy moi przyjaciele mówią: 'Boże, Sara zostaniesz tutaj (w Stanach – przyp. red.)’. Myślą, że ja tutaj zostanę na dwa lata, albo że w ogóle nie wrócę. Ja mam dom w Polsce, mam tam wszystko, również szkołę. Wracam! – powiedziała.

Reklama

„Uważam, że trzeba iść po swoje”

Zapytana o to, czy ma jakieś rady dla osób, które marzą o karierze, powiedziała: Ja jestem jeszcze małolat, więc ciężko mi się jeszcze udzielać takich rad. Nie możemy się poddawać, bo będzie masa ludzi, którzy na naszej drodze powiedzą: 'nie, nie nadajesz się’, albo, którzy będą dużo mówić, a mało robić. Uważam, że trzeba iść po swoje, słuchać serducha, być szczerym w tym wszystkim, otaczać się cudownymi osobami. Tego się trzymać, bo życie nie jest proste – powiedziała.

Finał „America’s Got Talent” odbędzie się 15 września o 20:00 na antenie stacji NBC.

ZOBACZ: 14-letnia Polka zachwyca w półfinale amerykańskiego „Mam talent”! „To był zwycięski występ”

Reklama

kh, cozatydzien.tvn.pl/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę