Nasze projekty

14-letnia Polka zachwyca w półfinale amerykańskiego „Mam talent”! „To był zwycięski występ”

14-letnia Sara James zachwyciła swoim głosem jurorów oraz publiczność w półfinale amerykańskiego "Mam talent". "To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent jest na miarę gwiazdy" - powiedział jeden z jurorów.

fot. America's Got Talent/YouTube (print screen)

Sara James w półfinale amerykańskiego „Mam talent” wykonała utwór „Rocket Man” z repertuaru Eltona Johna, a jej występ zachwycił jurorów oraz publiczność w studiu.

Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny – powiedział Simon Cowell, który na etapie castingów zapewnił Sarze awans bezpośrednio do półfinału.

To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent jest na miarę gwiazdy – powiedział Howie Mandel.

Reklama

Półfinał na żywo odbył się w nocy z wtorku na środę, ale o tym, kto awansuje do kolejnego etapu dowiemy się dobę później – tyle czasu mają widzowie na oddanie swoich głosów.

ZOBACZ TEŻ: 14-letnia Polka podbiła amerykański „Mam talent”. Zobacz jej występ

Przypomnijmy, że młoda artystka na etapie castingów wykonała utwór „Lovely” Billie Eilish, oczarowując swoim głosem jurorów oraz publiczność. Simon Cowell nacisnął „złoty przycisk”, dzięki któremu 14-latka awansowała bezpośrednio do półfinału.

Reklama

kh, muzyka.interia.pl/Stacja7

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę