Nasze projekty
fot. prt. scr. Mam Talent/YouTube

Bartek Wasilewski wygrał Mam Talent. 14-latek, który wzruszył Agnieszkę Chylińską do łez [VIDEO]

"Kocham Cię mamo, pamiętaj o tym" - tak swój występ rozpoczął Bartek Wasilewski - 14-letni raper, który podczas przesłuchań do programu Mam Talent wykonał piosenkę dla swojej ukochanej mamy i oczarował widzów i jurorów! Zobaczcie jego wzruszający występ!

Reklama

Bartek Wasilewski zwyciężył 15. edycję programu „Mam Talent”. Widzowie pokochali go za niezwykłą wrażliwość, a także wyjątkowe umiejętności, dykcję i poczucie rytmu. Nastolatek z Płocka jest raperem, a podczas przesłuchań do talent show wykonał piosenkę zadedykowaną swojej mamie. Utwór tak poruszył jury, że Agnieszka Chylińska postanowiła wcisnąć dla chłopaka złoty przycisk, a tym samym zapewniła mu pewne miejsce w ćwierćfinale. Niedługo później Bartek dostał się do półfinału, a także do finału. Zwyciężył dzięki głosom wspierających go widzów.

Raper sam tworzy teksty do swoich piosenek. “Zobacz gdzie doszedłem sam. Już nigdy nie przestanę, to moje pierwsze teksty, a jestem już w finale” – śpiewał w finałowej piosence. “Nie głosuj na mnie bratku, ja już i tak wygrałem” (…) “Wiesz, zamykam oczy i widzę swoją przyszłość. Te tłumy ludzi, jak gram na Polish Hip-Hop” – rapował.

Czytaj także >>> Agnieszka Chylińska: Boże, przytul mnie [VIDEO]

Reklama

Piosenka o mamie

Nie ulega wątpliwościom, że Bartek podbił serca piosenką, którą wykonał jako pierwszą – tą, którą ofiarował swojej mamie. „Kocham Cię mamo, pamiętaj o tym” – rozpoczął. Przejmujący utwór opowiada o miłości do mamy, a także o tym, jaką wdzięcznością młody uczestnik darzy swoich ukochanych rodziców. „Najlepszy prezent, jaki mam to czułość rodziców. Szanujcie swoje mamy, to tylko nasze damy. Jak dają nam miłość, odwdzięczajmy się tym samym” – rapował.

Występ doprowadził do łez nie tylko jurorów, ale także samą mamę Bartka, która wzruszona oglądała występ syna. Obejrzyjcie to przepiękne nagranie. Bartkowi gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów w muzycznym życiu!

kw/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę