Nasze projekty

14-letnia Polka zachwyca w finale amerykańskiego „Mam talent”! „Jesteś jednym z najlepszych odkryć tego sezonu”

14-letnia Sara James ma już za sobą występ w finale amerykańskiego "Mam talent". Ponownie zachwyciła wszystkich swoim głosem. "Masz tę świeżość i już wyglądasz jak super gwiazda. Jesteś jednym z najlepszych odkryć tego sezonu" - powiedział jeden z jurorów. Zwycięzcę programu poznamy dzisiaj w nocy.

FOT. AMERICA'S GOT TALENT/YOUTUBE (PRINT SCREEN)

14-latka zaśpiewała w finale przebój Kate Bush „Running Up That Hill”. Występ młodej Polki zachwycił jury i widzów, którzy nagrodzili ją owacjami na stojąco. Aktorka Sofia Vergara, jedna z członkiń jury oceniającego występy uczestników programu stwierdziła, że Sara jest już gotowa, aby zostać gwiazdą. Jesteś piękną perfekcjonistką, utalentowaną, błyszczącą, młodą 14-latką – dodał Howie Mandel.

Masz tę świeżość i już wyglądasz jak super gwiazda. Jesteś jednym z najlepszych odkryć tego sezonu – stwierdziła Heidi Klum.

Występy twoich poprzedników były bardzo dobre. Potem wychodzisz ty, 14-latka z Polski i rozwalasz jedną z najbardziej kultowych piosenek na świecie. To wyjątkowy wieczór z tobą i po prostu dajesz sobie szansę – skomentował Simon Cowell, przewodniczący jury.

Reklama

Już dziś w nocy poznamy zwycięzcę

Choć Polka ma już za sobą ostateczny występ, to wyniki i zwycięzcę amerykańskiej edycji programu „Mam talent” poznamy dzień po finale, czyli 14 września (w nocy z 14 na 15 września czasu polskiego). Na Sarę James można głosować wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych za pomocą specjalnej aplikacji lub za pomocą stony internetowej.

Sara James przebojem wdarła się na scenę amerykańskiego „Mam talent”. Już w czasie przesłuchań jej głos w utworze „Lovely” Billie Eilish oczarował zarówno widzów jak i jury. Polka decyzją przewodniczącego komisji, Simona Cowella zakwalifikowała się od razu do półfinałów, otrzymując od niego tzw. złoty przycisk.

ZOBACZ: 14-letnia Polka podbiła amerykański „Mam talent”. Zobacz jej występ

Reklama

W półfinale wykonała utwór „Rocket Man” z repertuaru Eltona Johna, ponownie podbijając serca widzów i oceniającego ją jury. Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny – powiedział wówczas Simon Cowell.

ZOBACZ TEŻ: 14-letnia Polka zachwyca w półfinale amerykańskiego „Mam talent”! „To był zwycięski występ”

pa, muzyka.interia.pl/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę