Nasze projekty

14-letnia Polka podbiła amerykański „Mam talent”. Zobacz jej występ

Sara James wzięła udział w przesłuchaniach do amerykańskiego "Mam talent". Jej występ oczarował widzów oraz jury. 14-letnia Polka decyzją przewodniczącego komisji, Simona Cowella zakwalifikowała się od razu do półfinałów.

FOT. AMERICA'S GOT TALENT/YOUTUBE.COM

Sara James to młoda piosenkarka, która zwyciężyła w czwartej edycji programu „The Voice Kids” w Polsce. Później reprezentowała także nasz kraj w konkursie Eurowizji dla dzieci. Ostatecznie zajęła tam drugie miejsce, a do wygranej zabrakło jej zaledwie siedmiu punktów.

Kilkanaście dni temu dziewczyna ogłosiła na swoim Instagramie, że postanowiła wziąć udział w przesłuchaniach do amerykańskiej wersji popularnego programu „Mam talent”. „W końcu mogę wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i wzięłam udział w przesłuchaniach do „America’s Got Talent”. Już jutro startuje najnowszy sezon” – napisała wówczas.

Dziś w nocy został wyemitowany odcinek z jej udziałem. Kiedy jeden z członków jury dowiedział się, że Sara jest z Polski, zdradził, że także ma polskie korzenie, a następnie zapytał dlaczego postanowiła wystąpić w programie.

Kiedy byłam mała, oglądałam filmiki z programu i byłam tym zachwycona. Mówią, że w Ameryce wszystko się spełnia, że marzenia się spełniają. Sprawdzimy, czy to prawda – odpowiedziała mu Polka.

14-latka oczarowała swoim głosem amerykańską publiczność oraz jury. Przewodniczący komisji, Simon Cowell postanowił nacisnąć „złoty przycisk”, który oznacza automatyczny awans dziewczyny do półfinału.

Reklama

Występ Sary w amerykańskim „Mam talent”:

pa, muzyka.interia.pl/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę