Nasze projekty
fot. Bądźmy Razem. TVP/YouTube (print screen)

Sara James śpiewała na Jasnej Górze. Przepiękne wykonanie Jesus Christ, You Are My Life”

W czasie koncertu na Jasnej Górze Sara James zaśpiewała piosenkę "Jesus Christ, You Are My Life". Posłuchajcie jej pięknego wykonania!

Reklama

Sara James wykonała utwór „Jesus Christ, You Are My Life” w czasie koncertu „Abba Ojcze”, w hołdzie Janowi Pawłowi II, który przed rokiem odbył się na Jasnej Górze.

Przypomnijmy, że Sara James powalczy o zwycięstwo w amerykańskim „Mam talent”. Zarówno w czasie castingu gdzie otrzymała złoty przycisk, a później w półfinale programu 14-latka oczarowała publiczność i jurorów swoim głosem.

Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny – powiedział Simon Cowell, który na etapie castingów zapewnił Sarze awans bezpośrednio do półfinału.

Reklama

Ostatnio młoda piosenkarka opowiedziała o swoich planach na przyszłość i czy zamierza zostać w Stanach Zjednoczonych. To jest dość zabawne. Wszyscy moi przyjaciele mówią: 'Boże, Sara zostaniesz tutaj (w Stanach – przyp. red.)’. Myślą, że ja tutaj zostanę na dwa lata, albo że w ogóle nie wrócę. Ja mam dom w Polsce, mam tam wszystko, również szkołę. Wracam! – powiedziała.

Finał „America’s Got Talent” odbędzie się 15 września o 20:00 na antenie stacji NBC.

PRZECZYTAJ: Sara James: moi przyjaciele mówią, że zostanę w USA, a ja mam dom w Polsce, mam tam wszystko, wracam!

Reklama

kh, cozatydzien.tvn.pl, muzyka.interia.pl/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę