Nasze projekty
fot. America's Got Talent/YouTube

Sara James znowu zachwyca w Ameryce! Otrzymała owacje na stojąco

Sara James pojawiła się w specjalnej edycji "America's Got Talent: All Stars". Jej występ zachwycił jurorów i publiczność amerykańskiego programu, a młoda artystka otrzymała owacje na stojąco.

Reklama

To nie pierwszy oszałamiający występ Sary James na amerykańskiej scenie. W czasie castingu do amerykańskiego „Mam talent” po raz pierwszy zachwyciła jurorów i publiczność swoim występem, za który otrzymała „złoty przycisk” – gwarantujący udział w półfinale. Nastoletnia piosenkarka dotarła aż do finału programu raz po raz oczarowując swoim głosem.

Tym razem pojawiła się w specjalnej edycji „America’s Got Talent: All Stara”, gdzie wykonała przebój Harry’ego Stylesa, „As It Was”. James ponownie podbiła amerykańską scenę, a po zakończeniu występu otrzymała owacje na stojąco.

Pamiętam, jak zobaczyliśmy cię pierwszy raz, gdy zaśpiewałaś piosenkę Eltona Johna. Teraz zaśpiewałaś hit Harry’ego Stylesa. Jesteś w stanie wziąć na warsztat ikoniczne piosenki i sprawić, by te dźwięki brzmiały jak twoje – powiedział aktor Howie Mandel

Reklama

kh/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę