Nasze projekty

Ostatni występ Sary James w amerykańskim „Mam talent”. „Ona jest supergwiazdą”

Podczas ostatniego występu w finale amerykańskiego "Mam talent" 14-letnia Polka miała okazję zaśpiewać w towarzystwie popularnego zespołu Black Eyed Peas. "Widzimy wielu ludzi, spotykamy wiele talentów, a potem natrafiasz na błyszczącą, jasną osobowość, która ma wszystko, żeby osiągnąć kolejny level. Ona to ma" - mówił o Sarze lider zespołu. Polka ostatecznie nie zakwalifikowała się do drugiego etapu finału.

fot. America's Got Talent/Youtube.com (Print screen)

Choć ostateczne występy wszystkich finalistów amerykańskiej edycji „Mam talent” odbyły się już w nocy z 13 na 14 września czasu polskiego, to wyniki poznaliśmy dopiero zeszłej nocy. W trakcie ich ogłoszenia widzowie mogli zobaczyć nie tylko skróty wszystkich występów, ale także specjalne show, podczas którego tegoroczni finaliści wystąpili w towarzystwie między innymi uczestników poprzednich edycji.

Sara James na scenie wystąpiła ze słynnym amerykańskim zespołem Black Eyed Peas. Wykonali razem piosenkę „Let’s Get It Started”. Ona jest supergwiazdą. Widzimy wielu ludzi, spotykamy wiele talentów, a potem natrafiasz na błyszczącą, jasną osobowość, która ma wszystko, żeby osiągnąć kolejny level. Ona to ma – przyznał po wspólnym występie lider zespołu.

Polka ostatecznie nie znalazła się w ścisłej piątce, która kwalifikowała się do drugiego etapu finału. Ostatecznie tę edycję amerykańskiego „Mam talent” wygrała libańska grupa taneczna Mayyas.

Reklama

Sara James przebojem wdarła się na scenę amerykańskiego „Mam talent”. Już w czasie przesłuchań jej głos w utworze „Lovely” Billie Eilish oczarował zarówno widzów jak i jury. Polka decyzją przewodniczącego komisji, Simona Cowella zakwalifikowała się od razu do półfinałów, otrzymując od niego tzw. złoty przycisk.

ZOBACZ: 14-letnia Polka podbiła amerykański „Mam talent”. Zobacz jej występ

W półfinale wykonała utwór „Rocket Man” z repertuaru Eltona Johna, ponownie podbijając serca widzów i oceniającego ją jury. Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny – powiedział wówczas Simon Cowell.

Reklama

ZOBACZ TEŻ: 14-letnia Polka zachwyca w półfinale amerykańskiego „Mam talent”! „To był zwycięski występ”

W finale 14-latka zaśpiewała przebój Kate Bush „Running Up That Hill”. Występ młodej Polki zachwycił jury i widzów, którzy nagrodzili ją owacjami na stojąco. Aktorka Sofia Vergara, jedna z członkiń jury oceniającego występy uczestników programu stwierdziła, że Sara jest już gotowa, aby zostać gwiazdą. Jesteś piękną perfekcjonistką, utalentowaną, błyszczącą, młodą 14-latką – dodał Howie Mandel. Polka ostatecznie znalazła się poza najlepszą piątką.

pa, muzyka.interia.pl, plejada.pl/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę