Gdzie do spowiedzi przed świętami? „Noc konfesjonałów” dla zabieganych

W ponad osiemdziesięciu kościołach księża będą spowiadać do północy lub przez całą noc w ramach akcji "Noc konfesjonałów".

fot. vytas_sdb/Cathopic

Inicjatywa jest skierowana do wszystkich, którzy z różnych powodów nie przystąpili jeszcze do wielkanocnej spowiedzi.

Najczęściej „Noc konfesjonałów” jest organizowana w Wielki Czwartek i Wielki Piątek, ale są również kościoły, które zapraszają w Wielki Poniedziałek i Wielki Wtorek.

Gdzie można przystąpić do spowiedzi?

„Noc konfesjonałów” w Wielki Poniedziałek odbywa się w kościołach w Bytomiu, Ełku, Kielcach, Milanówku, Ostródzie, Radomiu.

Reklama
Reklama

Kolejnego dnia, w Wielki Wtorek do inicjatywy dołączają Dąbrowa, Gorzów Wielkopolski, Głubczyce, Mysłowice, Opole, Szczedrzyk, Szonów, Świdnica.

Natomiast w Wielki Czwartek do spowiedzi będzie można przystąpić w kościołach w Częstochowie, Giżycku, Kielcach, Koszalinie, Lublinie, Lublińcu, Olsztynie, Pruszczu Gdańskim, Płotach, Płońsku, Rokicinach, Stargardzie, Szczecinie, Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Wyszoborze, Łomży.

Na ten moment sześćdziesiąt kościołów organizuje „Noc konfesjonałów” w Wielki Piątek, to m.in. Bydgoszcz, Gdynia, Gliwice, Lublin, Lubliniec, Nowa, Oborniki Śląskie, Olkusz, Opole, Szczecin, Toruń, Tychy, Warszawa, Wrocław.

Reklama
Reklama

Szczegóły dotyczące „Nocy konfesjonałów” znajdują się na >>>stronie internetowej<<<.

kh/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę