Nasze projekty

Festiwal ewangelizacyjny w Kokotku – w tym roku jako gra online

Festiwal Życia w Kokotku, dzielnicy Lublińca, podobnie jak inne duże festiwale i spotkania, nie może odbyć się w 2020 roku na żywo. Organizatorzy nie poddają się jednak i chcą przeprowadzić wydarzenie w formie... gry online z zadaniami dla każdego z uczestników.

Wydarzenie rozpocznie się zgodnie z planem, czyli w poniedziałek, 6 lipca. Potrwa 4 dni. Zakończenie zaplanowano na 9 lipca.

Każdy uczestnik będzie miał do wykonania każdego dnia kilka zadań – samodzielnie, ze znajomymi, w swojej wspólnocie lub w jednym z zaproponowanych przez nas miejsc. Celem będzie pełniejsze poznanie siebie i rozwój. – „W którym kierunku? To będzie zależało od Ciebie” – zapowiadają organizatorzy.

„Oprócz zadań do wykonania, codziennie rano będzie można wziąć udział w krótkim wprowadzeniu i modlitwach porannych. Wieczorem będziemy prowadzili również krótką transmisję z festiwalowego studia w Kokotku.

Reklama
Reklama

Zapisy na Festiwal mają ruszyć w przyszłym tygodniu.

Ewangelizacyjny Festiwal Życia w Kokotku to spotkanie młodych z 5 śląskich diecezji oraz z duszpasterstw i parafii księży oblatów. W ubiegłym roku wzięło w nim udział około 1000 zarejestrowanych uczestników. Kolejnych 1,5 tys. uczestniczyło w koncertach i wydarzeniach specjalnych.

ad, KAI/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite