Nasze projekty

Duchowa Adopcja Maturzystów 2017

Po raz kolejny rusza podjęta Duchowa Adopcja Maturzystów (DAM), zorganizowana przez ojców, braci i kleryków z krakowskiego zakonu pijarów. Pomysłodawcy będą się modlić w intencji tegorocznych maturzystów od 4 do 26 maja.

W intencji maturzystów w kaplicy seminarium zakonu pijarów (ul. Dzielskiego 1 w Krakowie) o godz. 15.00 odmawiana będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego, modlitwa do Ducha Świętego oraz modlitwy o dobre wybory w życiu, a także powołania. Owoce modlitwy potwierdzają absolwenci, którzy w pod opiekę DAM-u trafili w poprzednich latach. „Z całego serca dziękuję za wsparcie i modlitwę, przydało się i myślę, że pomogło :) A modlitwy bardzo ciekawe, dziękuję!” – napisała Monika.

Osoby, które w trakcie zdawania egzaminu dojrzałości chciałyby zostać objęte pijarską opieką powinny się zgłosić przez specjalny formularz na stronie www.maturzysci.pijarzy.pl. Wystarczy wpisać imię, nazwisko, miejscowość, szkołę i adres mailowy.

Poza formularzem na stronie można znaleźć również zestaw modlitw dla maturzystów, informacje o inicjatywach dla młodzieży oraz świadectwa maturzystów, którzy zgłosili się do Duchowej Adopcji.

Reklama
Reklama

Jesteś maturzystą? Zgłoś się!
Chcesz adoptować duchowo maturzystę? Dołącz!


Na stronie internetowej inicjatywy można również pobrać informacje o akcji w różnych formach – plakatu, ulotek-wizytówek czy informacji zredagowanej do ogłoszeń duszpasterskich. Tylko w ciągu trzech ostatnich lat inicjatywy pijarzy modlili się za niemal 9 tys. abiturientów. W tym roku do DAM-u zgłosiło się już niemal 2000 osób.

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę