Nasze projekty

Alicja Węgorzewska wystąpiła w wyjątkowym koncercie. „Walerio zasługujesz na wszystko” [VIDEO]

Śpiewaczka operowa zaśpiewała podczas koncertu, zorganizowanego w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej. Kilka utworów wykonała wspólnie z 86-letnią Walerią Molendą. Zobaczcie sami!

fot. Alicja Węgorzewska - mezzosopran/youtube.com (print screen)

Koncert odbył się w zeszłą niedzielę, 12 maja w Kościele św. Franciszka Ksawerego w Piotrkowie Trybunalskim i przyciągnął tłumy widzów. Śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska wystąpiła przy akompaniamencie skrzypiec Bogdana Kierejszy.

Kilka utworów artystka wykonała wspólnie z Walerią Molendą – seniorką, która wystąpiła w piątej edycji The Voice Senior. Trenerką 86-letniej Walerii Molendy w telewizyjnym programie była właśnie śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska. Seniorka w programie doszła aż do półfinału.

ZOBACZ>>> Alicja Węgorzewska: naszym przyznaniem się do Boga dajemy siłę innym ludziom

Reklama

„To koncert specjalny ku czci Matki Bożej w dzień wniebowstąpienia, ale również dla specjalnej osoby” – mówiła w trakcie niedzielnego koncertu śpiewaczka operowa, cytowana przez regionalny portal internetowy epiotrkow.pl. „Walerio zasługujesz na wszystko” – dodała.

Po koncercie można było zakupić płytę z autografem Alicji Węgorzewskiej, a dochód ze sprzedaży artystka przekazała na cele Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej.

epiotrkow.pl, pa/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę