Nasze projekty
fot. Rafał Mroczek/Instagram.com

Rafał Mroczek wziął ślub kościelny. Zobaczcie piękne nagranie! [VIDEO]

Rafał Mroczek przeżył nawrócenie. Jest osobą wierzącą i nie boi się mówić o swojej wierze. Aktor poinformował, że w ubiegłą sobotę wziął ślub kościelny z Magdaleną Czech. Zobaczcie, ile w nich szczęścia!

Reklama

Rafał Mroczek zyskał popularność dzięki serialowi „M jak miłość”. Widzowie pokochali go za uśmiech i szczerość na ekranie. Jego życie układało się różnie – był w wielu nieformalnych związkach i cały czas poszukiwał szczęścia. Nie spodziewał się, że spotka je dopiero, gdy rozpoczął wspólne życie z Bogiem. Powiedział nawet, że obecnie najcenniejsza relacja w jego życiu to ta z Jezusem. „Najważniejszą cząstką człowieka jest wolność, która pozwoli nam żyć pełnią życia. Ja się tego uczę, nie jest to proste” – mówił do młodych podczas swojej konferencji na Franciszkańskim Spotkaniu Młodych.

Czytaj także >>> Rafał Mroczek: najważniejsze jest to, żeby odnaleźć naszą drogę, nasze powołanie

Rafał Mroczek wziął ślub kościelny z Magdaleną Czech!

Niebawem, po nawróceniu, jego życie wzbogaciła miłość życia – Magdalena Czech – finalistka konkursu Miss Polonia, która skradła serce aktora, ze wzajemnością. Rafał Mroczek poinformował, że wziął ślub kościelny. Sieć obiegły przepiękne nagrania i zdjęcia z uroczystości. Ślub odbył się 11 maja.

Reklama

Co ciekawe, młoda para była ze sobą od 2022 r., a pierwsze ich wspólne zdjęcia pochodziły z… pielgrzymek i akcji charytatywnych. Widać zatem, że relacja małżonków oparta jest na mocnych fundamentach wartości oraz na Bogu. Oboje bowiem – Rafał, jak i Magdalena – deklarują się jako osoby bardzo wierzące. 

Zobaczcie przepiękne zdjęcia z ich uroczystości!

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę