Nasze projekty

„Duchowość dla Warszawy”: zamiast wykładu wieczór literacko-muzyczny

Już 5 marca odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Duchowość dla Warszawy”, które tym razem nie będzie miało charakteru wykładu. Zamiast prelekcji będzie to wieczór literacko-muzyczny połączony z prezentacją najnowszej książki księdza Krzysztofa Pawliny „Ogrzać się w blasku chwili”. Spotkanie uświetnią znani polscy artyści: Ernest Bryll, Marcin Styczeń i Andrzej Ferenc.

Reklama

„Ogrzać się w blasku chwili” to zbiór felietonów ks. Krzysztofa Pawliny. Rozważania skoncentrowane są wokół czterech tematów: Arystokracja ducha, Zamyślenia z podróży, Przyjąć Nieprzyjętego i Tajemnica większa niż człowiek. Autor zaprasza czytelnika do swojego świata i krok po kroku odsłania przed nim sprawy i wartości, którymi żyje. Robi to umiejętnie i dyskretnie, dzięki czemu czytelnik ma możliwość zatrzymać się i zajrzeć w swoje wnętrze.

„Duchowość dla Warszawy” to cykl wykładów otwartych organizowanych przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. Najbliższe spotkanie w auli Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi (dawna Biblioteka Rolnicza) na Krakowskim Przedmieściu 66, odbędzie się 5 marca br. o godz. 19.00.

Stacja7 jest jednym z patronów medialnych cyklu „Duchowość dla Warszawy”.

Reklama
Reklama

ad, mat. pras./Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę