Nasze projekty
Reklama
Fot. Stacja7

Anna Hazuka gościem audycji „Nocne światła” w Radiu Plus

Anna Hazuka, autorka książki "Druga", w środę 7 września będzie gościć u red. Pawła Krzemińskiego w audycji Radia Plus "Nocne światła". Zapraszamy od słuchania od godz. 23.00!

W książce „Druga” Anny Hazuki nie znajdziemy złotych rad czy porad psychologicznych. Zamiast tego, wyruszymy we wciągającą, pełną humoru i autoironii  “podróż ku sobie”. To świeży, wyrazisty głos w temacie poszukiwania wewnętrznej siły, piękna i spełnienia.

“Swoje szczęście lokowałam raczej między karierą korporacyjną a pracą naukową. Ewentualnie z jakimś sensownym mężem u boku. Naprawdę byłam przekonana, że kompletnie nie nadaję się do roli mamy, że wszystko we mnie przeczy instynktowi macierzyńskiemu i jedyne dzieci, na jakie powinnam sobie pozwolić, to te, które będą wołać do mnie: ciociu” – pisze Anna Hazuka. 

Jak z takiej postawy stała się Mamą piątki dzieci? O swojej drodze i książce Anna Hazuka opowie podczas audycji Radia Plus „Nocne światła”, która odbędzie się 7 września o godz. 23:00. Audycję będzie można posłuchać online TUTAJ.

Reklama

zś/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę