Nasze projekty

“Druga. Najbardziej niezwykła podróż ku sobie”. Książka Anny Hazuki już w sprzedaży

“Postawiłam na miłość, czyli zdecydowałam się być DRUGA” - pisze w swojej najnowszej książce Anna Hazuka. To odważna i uwalniająca opowieść o odkrywaniu sensu życia, wymarzonej pracy i zwykłego-niezwykłego szczęścia. Od dziś książka dostępna jest w sprzedaży.

Reklama

Kiedy czujesz, że nie nadajesz się do roli mamy

“Swoje szczęście lokowałam raczej między karierą korporacyjną a pracą naukową. Ewentualnie z jakimś sensownym mężem u boku. Naprawdę byłam przekonana, że kompletnie nie nadaję się do roli mamy, że wszystko we mnie przeczy instynktowi macierzyńskiemu i jedyne dzieci, na jakie powinnam sobie pozwolić, to te, które będą wołać do mnie: ciociu” – pisze Anna Hazuka. 

Jak z takiej postawy stała się Mamą piątki dzieci? O swojej drodze Anna Hazuka pisze w nietuzinkowy sposób – w książce nie znajdziemy złotych rad czy porad psychologicznych. Zamiast tego, wyruszymy we wciągającą, pełną humoru i autoironii  “podróż ku sobie”. To świeży, wyrazisty głos w temacie poszukiwania wewnętrznej siły, piękna i spełnienia.

>>> Przeczytaj artykuły Anny Hazuki na Stacji7

Do osób szarpiących się z życiem

“Wcale nie zostałam wysadzona na peronie zapomnienia, ale wsiadłam do najwłaściwszego pociągu życia – postawiłam na miłość, czyli zdecydowałam się być druga” – czytamy w książce, która skierowana jest dla kobiet potrzebujących “oddechu”,  “nowego otwarcia” i kojącej inspiracji. To także niezwykła pomoc dla mam z różnym stażem: zarówno wielodzietnych, jak i debiutujących w tej życiowej roli, dla żon z ambicjami zawodowymi, osobistymi i rodzinnymi, a także katoliczek, szukających wsparcia w dylematach egzystencjalnych, emocjonalnych i duchowych.

Kobiecość i macierzyństwo mają dziś dwa medialne obrazy. Jeden to fit-mama, prężąca nóżkę przy najmodniejszym wózku. Drugi: utyrana kobieta, która zapomniała, że ważne jest coś poza wiedzą „co jutro na obiad”. Żaden prawdziwy, oba równie krzywdzące – przyznaje Weronika Kostrzewa, dziennikarka Radia Plus i Stacji7.pl. Anna Hazuka dzieląc się swoją historią kobiety, katoliczki, żony i matki wielodzietnej, w sposób zabawny, do bólu szczery, ale i wzruszający, pokazuje całą gamę barw życia kobiety.  Niezwykle ważna książka dla tych z nas, które są przed etapem pieluch, w trakcie tego świata albo dawno już po.

Książka Anny Hazuki dostępna na dobroci.pl

Książka “Druga. Najbardziej niezwykła podróż ku sobie” jest dostępna TUTAJ

Anna Hazuka – z życiowej pomyłki prawniczka, z naprawionego błędu – dziennikarka i  społeczniczka. Spełniona kobieta, która dzięki macierzyństwu całkiem niespodziewanie odnalazła sens życia. Chciała zdobyć świat, szczęśliwie zdobyła samą siebie.

Reklama
Anna Hazuka
DRUGA. Najbardziej niezwykła podróż ku sobie

To książka, która można dać w prezencie sobie samemu. O odkrywaniu sensu życia, wymarzonej pracy i zwykłego-niezwykłego szczęścia. Otwiera na Miłość, odważna i uwalniająca.
Nie jest to poradnik poppsychologiczny, lecz wciągający, pełen humoru i autoironii pamiętnik z “podróży ku sobie”. Świeży, wyrazisty, katolicki głos w temacie poszukiwania wewnętrznej siły, piękna i spełnienia.
KUP KSIĄŻKĘ>>>


Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę