Nasze projekty
Fot. Materiały prasowe

Zdrapka Wielkopostna. „Pomogła mi w tym trudnym czasie w życiu”

„Dziękuję za wszystkie okienka, pomogły mi w tym trudnym czasie w życiu!”. "Zdrapka kolejny raz pokazuje nam, jak piękne może być przeżywanie Wielkiego Postu" - dzielą się osoby sięgające po "Zdrapkę Wielkopostną". Podejmij 40-dniowe wyzwanie, które rozbudzi nadzieję w sercu!

Reklama

Już od dziesięciu lat wiele osób, przez 40 dni Wielkiego Postu podejmuje wyzwania, by stać się lepszym. Co roku nowy temat przewodni, szata graficzna, a przede wszystkim – nowe wyzwania! Co roku staramy się zaskoczyć Was odmienioną grafiką i tematem blisko związanym z bieżącymi wydarzeniami, eksperymentujemy z formułą zadań. I ciągle nie mamy dosyć – przyznają pomysłodawcy „Zdrapki Wielkopostnej”.

„To najlepsza nagroda, jaką moglibyśmy sobie wymarzyć”

Po każdym Wielkim Poście do pomysłodawców zdrapki docierają świadectwa uczestników. To właśnie one motywują ich do działania. Każdego roku na zakończenie Wielkiego Postu otrzymujemy mnóstwo wiadomości, które pokazują nam, jak wspaniałe owoce przynosi Zdrapka. Z lekkim zawstydzeniem przyznajemy – jesteśmy nimi głęboko wzruszeni. To najlepsza nagroda, jaką moglibyśmy sobie wymarzyć. 

Co uczestnicy zdrapki cenią najbardziej w tej formie przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego?

Reklama

„Dałem mojemu koledze waszą zdrapkę w zeszłym roku, dzięki niej z powrotem wrócił do Kościoła”.

„Dzięki zdrapce mogłam przeżywać post razem z córką. Cieszyłam się, kiedy widziałam jej zaangażowanie w wykonywanie zadania. To był piękny czas”.

„Dziękuję bardzo za zdrapkę, kolejny raz pokazuje nam, jak piękne może być przeżywanie Wielkiego Postu zarówno przez najmniejszych, jak i tych ciut większych”.

Reklama

„Dziękuję za wszystkie okienka, pomogły mi w tym trudnym czasie w życiu!”.

„Zdrapka wielkopostna to już tradycja. Ciężko wyobrazić sobie Wielki Post bez zdrapki”.

>>>  Zamów zdrapkę <<<
na stronie internetowej organizatora tutaj
oraz w sklepie internetowym dobroci.pl

Wielki Post 2024 usłany różami!

Jak co roku, będzie radośnie i refleksyjnie, optymistycznie i aktywnie, świadomie i na miarę indywidualnych możliwości. Formuła, którą dobrze znacie: każdego ranka zdrapujemy jedno zadanie do zrealizowania w danym dniu. Co nowego? Różana szata graficzna, nowy motyw przewodni (do odkrycia w Środę Popielcową!) i odświeżone, urozmaicone propozycje zadań. 

Reklama

Organizatorzy zachęcają – podziel się zdrapką z innymi! Dziesięć lat to wciąż za mało, aby dotrzeć z wielkopostną akcją do każdego domu. Dziękujemy za to, że dzielisz się Zdrapką ze swoimi bliskim. My podzieliliśmy z kardynałem Kazimierzem Nyczem. Zobacz jak przyjął swoją pierwszą Zdrapkę Wielkopostna w życiu:

Zamówienia na zdrapkę można składać na stronie internetowej tutaj oraz w sklepie internetowym dobroci.pl.

mat.prasowe, zś/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę