Nasze projekty

Rozważaj codzienne Słowo Boże razem z nami!

Mówisz, że nie masz czasu, by codziennie przeczytać i zrozumieć Słowo Boże? A co, gdybyśmy Ci powiedzieli, że zajmie Ci to maksymalnie 5 minut każdego dnia? Rozważaj czytania z dnia z o. Michałem Leganem na TwojaBiblia.pl!

Reklama

Skoro tu jesteś, z pewnością chcesz znaleźć w ciągu dnia choć chwilę, by sięgnąć do Pisma Świętego. Każdego dnia Bóg chce nam o czymś powiedzieć. Jeśli chcemy go wysłuchać, pora sięgnąć po Słowo, a tak się składa, że jest ono na wyciągnięcie ręki!

Czytaj także >>> Wylosuj cytat z Pisma Świętego

Twoja Biblia

Nie zawsze masz Pismo Święte w papierowej wersji, ale jesteśmy przekonani, że telefon masz pod ręką cały czas! Tak się składa, że na Twojej Biblii Słowo Boże jest dostępne za jednym kliknięciem! To właśnie tu znajdziesz wszystkie fragmenty Pisma zarówno Starego jak i Nowego Testamentu zaprezentowane w bardzo przystępnej formie.

Reklama

Gdy już jesteś w danej księdze, możesz zaznaczać wybrane przez siebie fragmenty, wprowadzać do nich własne komentarze, których nikt poza Tobą nie zobaczy. Możesz do nich wrócić w każdym momencie. W łatwy sposób możesz także podzielić się Słowem z bliskimi. Wystarczy zaznaczyć cytat i kliknąć wybraną ikonę medium społecznościowego, na którym chcesz opublikować wybrany fragment Pisma Świętego.

Naszą ulubioną funkcjonalnością Twojej Biblii jest funkcja wylosowania cytatu z Pisma Świętego. Możesz losować do woli, choć my polecamy każdego ranka wylosować sobie fragment Słowa Bożego i rozważać go właśnie w ciągu dnia. Jednak tutaj macie absolutną dowolność. Zachęcamy Was do losowania, a także podzielenia się wylosowanym cytatem w swoich mediach społecznościowych!

Czytanie z dnia

A teraz pora na to, na co wszyscy czekaliście! Wyobraź sobie, że chwytasz za telefon i znalazłeś 5 minut, by spędzić czas ze Słowem Bożym. Wchodzisz na Twoją Biblię, czytasz czytanie z dnia i chwilę się nad nim zastanawiasz,. Zawsze warto czytając Pismo Święte sięgnąć po komentarz osoby odpowiednio wykształconej, najlepiej duchownej, która odpowiednio objaśni kontekst i docelowy sens wybranych w czytaniach Słów.

Reklama

Właśnie dlatego na Twojej Biblii od poniedziałku do piątku możecie przeczytać bardzo krótki komentarz do Słowa Bożego z danego dnia o. Michała Legana. Ogromną ich wartością jest to, że są bardzo króciutkie, a jednocześnie bardzo treściwe. Czasami jest to tylko kilka zdań ale takich, które w prosty i ciekawy sposób uświadamiają nam, co Pan Bóg chciał nam dziś przekazać. Co więcej, możecie też obejrzeć krótki film o. Michała Legana, jeśli wygodniej Wam słuchać niż czytać.

W weekendy zapraszamy Was natomiast na Stację7, gdzie co sobotę publikujemy omówienie niedzielnej Eucharystii, które pochodzi z książki „Jutro niedziela”.

Przeczytaj komentarz do czytania z dnia >>>

To co? Chcesz być na bieżąco ze Słowem Bożym? Zapraszamy na Twoją Biblię!

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę