Nasze projekty
fot. TwojaBiblia

Wylosuj cytat z Pisma Świętego!

Potrzebujesz codziennej dawki motywacji, inspiracji, a może czasem pokrzepienia? Nie ma lepszej lektury od Pisma Świętego! Na TwojaBiblia.pl każdego dnia możesz wylosować swój cytat na dobry dzień!

Reklama

Pismo Święte to bez wątpienia najważniejsza Księga, jaka powstała w historii. To właśnie w niej zapisana jest historia naszego zbawienia. Jest ona podzielona na Stary i Nowy Testament. W pierwszym znajduje się 46 ksiąg, a w drugim 27.

Czytaj także >>> Czy Bible Journaling to dobra praktyka rozważania Słowa Bożego? Odpowiada ks. Marcin Kowalski

Twoja Biblia

Specjalnie dla Was, dla naszych wspaniałych czytelników, którzy codziennie czytają lub szukają kontaktu ze Słowem Bożym, od wielu lat funkcjonuje portal Twoja Biblia, gdzie dostęp do Pisma Świętego macie za jednym kliknięciem. To właśnie tam znajdziecie między innymi treść wszystkich ksiąg Starego i Nowego Testamentu zaprezentowane w bardzo przystępny, ułatwiający czytanie sposób.

Reklama

Gdy już jesteś w danej księdze, możesz zaznaczać wybrane przez siebie fragmenty, wprowadzać do nich własne komentarze, których nikt poza Tobą nie zobaczy. Możesz do nich wrócić w każdym momencie. W łatwy sposób możesz także podzielić się Słowem z bliskimi. Wystarczy zaznaczyć cytat i kliknąć wybraną ikonę medium społecznościowego, na którym chcesz opublikować wybrany fragment Pisma Świętego.

Ważną funkcjonalnością Twojej Biblii, o której nie moglibyśmy zapomnieć jest także Czytanie z dnia. To właśnie tu znajdziesz zawsze czytania, psalm responsoryjny i Ewangelię. Dodatkowo, mamy zestaw komentarzy do Słowa, który już niebawem mocno się poszerzy. Musicie zatem śledzić nas na bieżąco! :)

Czytaj Pismo Święte na Twojej Biblii >>>

Wylosuj cytat z Pisma Świętego!

Naszą ulubioną funkcjonalnością Twojej Biblii jest funkcja wylosowania cytatu z Pisma Świętego. Możesz losować do woli, choć my polecamy każdego ranka wylosować sobie fragment Słowa Bożego i rozważać go właśnie w ciągu dnia. Jednak tutaj macie absolutną dowolność. Zachęcamy Was do losowania, a także podzielenia się wylosowanym cytatem w swoich mediach społecznościowych!

Reklama

WYLOSU CYTAT TUTAJ >>>

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę