Nasze projekty
Fot. Karolina Grabowska/ Pexels

Modlitwy, które zdobyły wasze serca. Przekonaj się o ich sile!

Modlitwy to zdecydowanie najchętniej odwiedzana kategoria na Stacji7! Wśród nich są takie, które nieprzerwanie cieszą się dużą popularnością. Poznaj TOP 5 modlitw, które zdobyły wasze serca! To właśnie one są najchętniej odmawiane przez naszych Czytelników.

Reklama

W trudnych sytuacjach ale także w radościach i dziękczynieniu – te modlitwy są idealne na każdą okazję. Dowodem na ich skuteczność jest fakt, że codziennie sięgają po nią setki Czytelników. Przekonajcie się o sile tych modlitw!

1. Modlitwa do św. Michała Archanioła. Potężna broń duchowa

Modlitwa za wstawiennictwem św. Michała Archanioła to potężna broń duchowa! Jego imię najdoskonalej wyraża pokorę wobec Stworzyciela, a prorok Daniel stwierdza, że tylko on może skutecznie pomóc w walce z wrogiem, dlatego warto zaopatrzyć się w duchową amunicję.

Reklama

2. Nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły

Nowenna rozwiązująca węzły została ułożona przez diecezjalnego księdza na podstawie augsburskiego XVIII-wiecznego obrazu Matki Bożej, na którym aniołowie podają Jej wstążkę z węzłami, a Maryja rozwiązuje je. Ksiądz inspirowany tym cudownym obrazem ułożył nowennę, w której przez dziewięć dni modlimy się na różańcu i powierzamy Panu Bogu jeden problem. Ten jeden problem to węzeł, który symbolicznie przekazujemy. To ulubiona modlitwa papieża Franciszka!

Reklama

3. Modlitwy do Ducha Świętego, które warto poznać

Zastanawiasz się, jak modlić się do Ducha Świętego? Te modlitwy do Ducha Świętego nie należą do najpopularniejszych, ale – mimo krótkiej formy – zawierają w sobie niesamowite bogactwo.

4. Trzy modlitwy za dzieci

Dzieci są dla nas największym skarbem! Naszym pragnieniem jest, by ich życie było bezpieczne, szczęśliwe i pełne miłości. Te trzy modlitwy za dzieci – do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II oraz za wstawiennictwem św. Rity, biją rekordy popularności! Przekonajcie się sami o ich sile.

Reklama

5. Modlitwa św. Ojca Pio o uzdrowienie

Proś Pana, aby uzdrowił twe serce, aby uzdrowił twą duszę, aby dał ci uzdrowienie ciała. Posługując się słowami Ojca Pio prośmy, aby dał nam światłość ducha i prowadził nas przez życie. Obierając sobie jako wzór świętego Ojca Pio mamy nadzieję, że Bóg da nam wytrwałość w dążeniu do celów i stawania się lepszymi. Ta modlitwa o uzdrowienie naprawdę da ci prawdziwe szczęście! Znajdź chwilę w ciągu dnia na odmówienie krótkiej modlitwy o uzdrowienie.

Więcej tekstów modlitw znajdziesz w kategorii MODLITWA>>>

W kategorii „TOP 5” znajdziecie zestawienia najpopularniejszych historii, świadectw, modlitw czy świętych, które wzbudzały największe zainteresowanie wśród naszych Czytelników.

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę