Nasze projekty

Ojcowskie wydarzenie roku: Odwaga i Rozwaga

Za niecały miesiąc, 1 października, odbędzie się VIII Międzynarodowe Forum Tato.Net. Spotkania, wykłady i warsztaty będą dotyczyć sztuki kierowania się w życiu ODWAGĄ i ROZWAGĄ. Honorowy Patronat nad imprezą objął Prezydent RP Andrzej Duda.

Reklama

Co to znaczy być dobrym ojcem dzisiaj? Czy dzieci potrzebują mieć raczej twardego czy może miłego tatę? Jakiego męża wolałaby mieć kobieta: bardziej wrażliwego i empatycznego, czy może pewnego siebie, silnego i odważniejszego? Czy warto zmienić pracę, może miejsce zamieszkania? Emigrować? Gdzie postawić granice swoim dzieciom? Otworzyć się na kolejne dziecko? Zdecydować się na adopcję? – To przykłady sytuacji, w których potrzebna jest tzw. męska decyzja.

Akcja SMS od taty

Forum promuje akcja „SMS od Taty”, która ruszyła z początkiem września, czyli równocześnie z nowym rokiem szkolnym. Inicjatywa Tato.Net zachęca ojców, żeby w trakcie dnia i obowiązków zawodowych znaleźć czas i pokazać swoim dzieciom, że się o nich pamięta, wysyłając do swojej pociechy sms o stałej porze (11:00).

Reklama

Dariusz Cupiał, Inicjator Tato.Net:

Zarówno odwaga, jak i rozwaga są niezbędne, by założyć rodzinę. Bez nich nie da się jej utrzymać, wytrwać w miłości i wierności do końca życia. Są nierozłączne i potrzebne do podejmowania dobrych decyzji, tak jak dwie nogi do utrzymania równowagi. Odwaga i rozwaga określają prawdziwie dojrzałą, męską sztukę życia.

Reklama

Na tegorocznym Forum po raz pierwszy stworzona zostanie warsztatowa grupa dla dziadków. Wielu z nich chce wiedzieć, jak aktywnie – ale i rozważnie – pełnić rolę ojca na tym etapie życia. Jednocześnie posiadają oni bezcenne doświadczenie, którym będą mogli podzielić się z młodszymi ojcami.


Wejdź na stronę wydarzenia!


Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite