fot. BÓGowscy/YouTube.com

Czy singielstwo równa się samotność?

Weronika - influencerka, a także prowadząca profil "katosingle", w rozmowie z Zuzią Bukowską z kanału BÓGowscy, opowiedziała o tym, jak wygląda bliskość singla. Czy single czują się samotni, jak realizują swoje powołanie i jak wygląda czystość w singielstwie?

Reklama

Weronika – influencerka „zbogiemsprawa”, a także prowadząca profil „katosingle”. W rozmowie z Zuzią Bukowską z kanału BÓGowscy w programie „Sex Project”, opowiedziała o tym, jak wygląda bliskość singla. Czy single czują się samotni, jak przeżywają swoją seksualność i jak realizują swoje powołanie?

To, że jestem singielką nie oznacza, że jestem samotna, choć zdarza się, że tak się czuję. Bycie singlem nie definiuje samotności, ale w życiu bywają trudne momenty. Kiedy przychodzą święta, mam zaproszenie na wesele, czy walentynki – wtedy zdarza mi się mieć kryzys samotności. Zdrowe jest jednak podejście, jeśli traktujemy to jako krótki etap przejściowy, a nie codzienność – tłumaczyła.

Potrzeba bliskości towarzyszy nam od zawsze. Nie zmienia się ona wraz z procesem dorastania i stanem cywilnym – ona ciągle jest w nas. Nieważne, czy jesteśmy kobietą, czy mężczyzną – potrzebujemy czułości. (…) Ważne, by dbać o tę bliskość. W momencie, gdy nie ma obok nas bliskiej osoby – lubimy uciekać, zaszywać się, a pandemia dobitnie pokazała, jak wielu z nas się zdystansowało – dodała.

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę