Nasze projekty

Bestia z Apokalipsy działa także dziś

Bestia zakrada się do ludzkich serc, intuicja w rozmyślaniach jest bardziej niż słuszna. Są jednak tacy, którzy nie oddają jej pokłonu i muszą się przygotować na to, że zapłacą za to swoją cenę. Tu okazuje się ich wytrwałość, która ostatecznie doprowadzi ich do zwycięstwa.

Reklama

– Bestia łapie ofiarę jak pantera, miażdży jak niedźwiedź łapą i pożera jak lew. Bestia ciągle bluźnierczo myśli i sprzeciwia się temu co mówi Bóg. Grasuje po świecie i zatacza coraz szersze kręgi. Jak mówi Apokalipsa, zdobędzie w pewnym momencie cały świat. Wszyscy będą tej Bestii wierzyć, bo będzie wypowiadała płomienne mowy, wielkie słowa w imię wolności – pisze o. Adam Szustak w „Strasznej książce”

– Bestia mówi wielkie rzeczy, a równocześnie bluźni przeciw Bogu. Jej usta pełne są frazesów, które można skojarzyć ze szlachetnymi hasłami jak obrona godności i wolności człowieka, równości wszystkich religii, prawa do życia, a równocześnie bluźni przeciw Bogu, odrzuca Jego prawa, zabija nienarodzonych. Bestia wydaje się być wielkim przyjacielem ludzkości, będąc jednocześnie nieprzyjacielem Boga – dodaje ks. Marcin Kowalski.

Posłuchaj jednego z rozdziałów „Strasznej książki”! Czyta Marcin Kwaśny

Reklama

 

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę