Nasze projekty
fot. Pexels

Prosta aplikacja PWA. Dlaczego warto ją wdrożyć?

Prosta aplikacja PWA to doskonałe narzędzie dla parafii, wspólnoty, czy każdej organizacji. Ułatwia ona odbiorcom prostsze i szybsze dotarcie do najważniejszych informacji na twojej stronie. Dlaczego warto ją wdrożyć?

Reklama

Prosta aplikacja PWA jest skrótem od angielskich wyrazów – progressive Web App (progresywna aplikacja internetowa). Najważniejszym zadaniem aplikacji jest to, aby jakość odbioru stron internetowych była najwyższej jakości. Ważny jej aspekt to także fakt, że gdy użytkownik pobierze aplikację, a następnie raz użyje jej przy dostępie do internetu, będzie mógł korzystać z niej również w trybie offline.

PWA doskonale zapamiętuje zapisane dane i daje użytkownikom możliwość przeglądania twojej strony internetowej, gdy bycie online może być utrudnione – np. podczas podróży samochodem, pociągiem, czy samolotem.

Jak działa prosta aplikacja PWA?

W przypadku aplikacji mobilnych, należy je pobrać. Natomiast w przypadku prostych aplikacji PWA sprawa jest o wiele prostsza, bowiem nie wymaga ona pobrania przez użytkownika.

Reklama

Jak zainstalować prostą aplikację strony internetowej? Należy wejść na witrynę, która posiada PWA, a następnie pojawi się komunikat o możliwości dodania aplikacji do ekranu głównego. Jeśli wyrazisz na to zgodę – aplikacja zainstaluje się w kilka sekund na twoim ekranie początkowym. W przypadku systemu IOS sprawa wygląda nieco inaczej. Wówczas należy wejść na wybraną stronę internetową z możliwością PWA, a następnie kliknąć przycisk „więcej”. Następnie z menu wybierz opcję „dodaj do ekranu początkowego”, zmień nazwę aplikacji. Po chwili będziesz się nią cieszył na ekranie głównym swojego telefonu.

Aplikacja PWA – dlaczego warto?

Jest kilka powodów, dla których warto zainwestować w proste aplikacje webowe. Najważniejszym plusem korzystania z tej formy jest fakt, że użytkownik może korzystać z aplikacji w trybie offline.

Ponadto aplikacje PWA ważą o wiele mniej od aplikacji mobilnych, a także szybciej się je instaluje i usuwa. Proste aplikacje to obecnie najszybciej działające strony na rynku internetowym!

Reklama

Aplikacja dla parafii, wspólnoty, organizacji

Skoro już wiesz czym są proste aplikacje PWA, to z pewnością doceniasz ich niezwykłą funkcjonalność! Wobec tego pomyśl, jak wiele dobrego może przynieść dla twojej parafii, wspólnoty, organizacji, posiadanie takiej aplikacji!

Dzięki aplikacji PWA można w łatwy, szybki, przyjemny sposób rozbudować swoją stronę internetową. To dobry pomysł na zbudowanie podręcznego narzędzia w smartfonie, takiego jak: śpiewnik, kolekcja audio/wideo/foto, komunikacja z członkami wspólnoty, parafianami, pracownikami, zbiór materiałów, wyszukiwarka i wiele innych! Wszystko, czego tylko potrzebujecie w funkcjonowaniu.

Zainteresowany? Pomożemy ci wdrożyć aplikację PWA!

Stacja7.pl to nie tylko portal internetowy (choć jest on sercem naszej działalności). Cały czas się rozwijamy, dlatego stawiamy na nowe technologie! Częścią serwisu jest grupa kreatywna pod nazwą „StacjaKreacja. Jesteśmy partnerem technicznym renomowanej firmy TPAY. Wdrażamy systemy płatności w sklepach internetowych, a także e-zbiórki, e-darowizny (również e-taca). Aplikacja PWA to dla nas bułka z masłem!

Reklama

Skontaktuj się z nami!

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś! Przedstawimy ci naszą ofertę, a przede wszystkim przejdziemy razem przez wszystkie kroki tworzenia prostej aplikacji webowej! Zaufaj nam. :)

KONTAKT >>>

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę