Nasze projekty

E-płatności. Nowe możliwości dla parafii i organizacji!

E-płatności to coś, co umożliwi twoim darczyńcom przekazywanie darowizn w prosty, wygodny i szybki sposób. Sprawdź, jak wprowadzić je na swojej stronie internetowej!

Reklama

E-płatności to usługa, która umożliwia elektroniczną obsługę płatności w danej organizacji. Umożliwia ona przekazywanie darowizn w prosty, a przede wszystkim szybki sposób.

E-płatności – warunki, które należy spełnić, by je wprowadzić:

  • Internetowe płatności muszą być przede wszystkim bezpieczne. Wprowadzenie odpowiednich zabezpieczeń to konieczny warunek, który należy spełnić. Wszystko po to, aby osoby wpłacające nie stały się ofiarą oszustw i kradzieży.
  • Ważne, aby zapewnić darczyńcom anonimowość (chyba, że sami chcą podać swoje personalia publicznie).
  • Ważne, by odbiorca miał kilka możliwości wpłacenia środków – np. przez użycie karty płatniczek, poprzez przelew internetowy, bądź przelew za pomocą blik.

E-taca. Nowa możliwość dla parafii!

Elektroniczna taca to coś, co umożliwi parafianom przekazanie ofiary w sposób bezgotówkowy. To rozwiązanie zyskało popularność szczególnie w okresie trudnym dla wszystkich parafii, gdy liczba wiernych była ograniczona w czasie pandemii COVID-19.

E-taca to wygodny i szybki sposób, by parafianie mogli przekazać ofiarę pieniężną we wskazanej przez siebie wysokości. To także okazja, by prosto zorganizować zbiórkę parafialną na określony cel (np. zakup organów, malowanie Kościoła, odnawianie zabytków, czy generalnego remontu). Wówczas dodatkowo można udostępnić parafianom skarbonkę, która pokaże ile zostało do zebrania określonych środków.

Reklama

Zobacz także >>> Strona internetowa parafii. Dlaczego warto?

Płatności internetowe na twojej stronie!

Warto rozbudować swoją stronę internetową o e-płatności. Dlaczego? Dają one możliwość przyjmowania darowizn na różne cele.

Może to być np. remont klasztoru, zakup wyposażenia, a może pomoc komuś w potrzebie? Można zorganizować jednorazową zbiórkę w określonej potrzebie lub przygotować system do ciągłego, regularnego wspierania działalności fundacji, klasztoru lub innej, świeckiej organizacji.

Reklama

My w tym pomożemy!

Stacja7.pl to nie tylko portal internetowy (choć jest on sercem naszej działalności). Cały czas się rozwijamy, dlatego stawiamy na nowe technologie! Częścią serwisu jest grupa kreatywna pod nazwą „StacjaKreacja. Jesteśmy partnerem technicznym renomowanej firmy TPAY. Wdrażamy systemy płatności w sklepach internetowych, a także e-zbiórki, e-darowizny (również e-taca).

Nasze projekty:

System e-płatności wdrożyliśmy dla:

Caritas Polska >>>

Reklama

Fundacja Światło i Sól >>>

Klasztor Mniszek Benedyktynek w Drohiczynie >>>

Skontaktuj się z nami!

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś! Przedstawimy ci naszą ofertę, a przede wszystkim przejdziemy razem przez wszystkie kroki tworzenia twojego wewnętrznego systemu e-płatności.

Kontakt >>>

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę