Nasze projekty
Fot. Teledysk utworu "Rodzinny splot"

Magda Anioł i Adam Szewczyk w piosence o rodzinie. Zobacz niezwykły teledysk!

„Rodzinny splot” to premierowa piosenka i teledysk Magdy Anioł i Adama Szewczyka nakręcony z udziałem ich dzieci oraz zaprzyjaźnionych rodzin wielodzietnych. Zobaczcie ten wyjątkowy, rodzinny utwór!

Reklama

„Jedno ciało, jedna krew, jedno serce, jeden duch. Jedna wiara, jeden śpiew, mama, tata, dzieci, Bóg!” – brzmią słowa piosenki skomponowanej i napisanej przez Adama Szewczyka i Magdę Anioł przy udziale Rafała Urbańskiego. Celem utworu jest rozszerzenie przesłania o znaczeniu rodziny jako środowiska twórczego, stabilnego i bezpiecznego.

Utwór został skomponowany i nagrany specjalnie na potrzeby kampanii społecznej prowadzonej pod tym samym tytułem przez Fundację Jeden Dzień Życia i Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza.

Projekt „Rodzinny splot” skupia się na młodych ludziach, którzy stają w obliczu wyboru związanego z założeniem rodziny lub odkładają tę decyzję na później. W kontekście współczesnych wyzwań, takich jak koncentracja na karierze, osobistym rozwoju czy brak zobowiązań, kampania pragnie pokazać, że rodzina stanowi cenny fundament dla osiągnięcia spełnienia i pełnego rozwoju.

Reklama

Swoją prapremierę utwór miał na polskiej scenie w Lizbonie podczas Światowych Dni Młodzieży.

Posłuchaj utworu:

Teledysk „Rodzinny splot”  sfinansowano ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach konkursu „Po Pierwsze Rodzina”.

Reklama

mat. prasowe/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę