Nasze projekty

WOLNYM TEMPEM, czyli jak slow life daje szczęście

Agnieszka Musiał – Wolnym tempem. Jak być w pełni wolnym? Czego naprawdę pragnę? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w sobie, w żywej relacji z Panem Bogiem, a nie na zewnątrz – podkreśla Agnieszka Musiał i zaprasza Cię do odzyskania utraconej wolności w najnowszym teledysku „Wolnym tempem”.

Reklama

Tak często żyjemy nie swoim życiem, chodzimy w za ciasnych butach cudzych oczekiwań, jesteśmy niewolnikami co inni o nas pomyślą, tak bardzo skupiamy się na Tym co muszę. Korki, praca, codzienne obowiązki, zalew informacji, ekstremalne przesuwanie własnych granic, balansowanie na cienkiej linii wytrzymałości, zaciskanie zębów aby nie powiedzieć co się myśli, ciągły bieg, który stał się celem samym w sobie. A gdzie w tym wszystkim jesteś Ty? Wokalistka zwraca uwagę na Wolność dużo głębszą niż można wyrazić słowami. Zamknij oczy i wsłuchaj się w siebie. Odzyskaj kontakt z centralą – z Bogiem w swoim sercu, Twoimi uczuciami oraz emocjami.

Piosenka wpisuje się w nurt slow łączący ludzi świadomych, którzy wybrali życie we własnym tempie: slow life, slow food, slow cinema, a Agnieszka Musiał stworzyła niezwykle lekką slow song pt. „Wolnym tempem” w którym zachęca do zatrzymania się w tym biegu i wsłuchania w siebie, a nie ekspertów od tego jak należy lub nie należy żyć. Twoje naturalne tempo znasz tylko Ty, a poznasz je pytając o swoje prawdziwe tempo, powołanie Pana Boga. Wsłuchaj się w siebie i daj sobie czas na to Spotkanie.

Reklama
Reklama

Ta premierowa piosenka zapowiada debiutancką płytę Artystki pt. „Błogo”, która ukaże się późną wiosną tego roku. Twórcami teledysku są Mateusz Miszczyński i Marcin Jończyk, zgrany duet reżysersko – operatorski, który zrealizował również poprzedni teledysk artystki do piosenki pt. „MIŁOŚĆ”.

Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite