Nasze projekty
Fot. Langusta na palmie/YouTube

„Skasowali Tomka Samołyka. Niech przez stratę ma jeszcze więcej” – O. Adam Szustak

"Niech przez tą stratę okaże się, że ma jeszcze więcej. To byłoby super, że coś co było bardzo trudnym doświadczeniem, może się okazać dla niego rozwijającym doświadczeniem" - mówi o. Adam Szustak, zapraszając do ponownego śledzenia kanału Tomasza Samołyka na Youtubie.

Reklama

Pomyślałem sobie, że to dobra okazja, aby powiedzieć pare słów o doświadczeniu straty podkreśla o. Adam Szustak. Przy okazji zachęca także to ponownego zaobserwowania Tomasza Samołyka. Niech przez tą stratę okaże się, że ma jeszcze więcej. To byłoby super, że coś co było bardzo trudnym doświadczeniem, może się okazać dla niego rozwijającym doświadczeniem – mówi.

Następnie zakonnik przywołał swoją historię jaka go spotkała kilka lat temu. Będą na wyjeździe za granicą został okradziony, na szczęście kilka godzin później odzyskał swoje rzeczy. To doświadczenie przywołało w nim myśli „Pan dał, Pan zabrał. Niech jego imię będzie błogosławione”. Cokolwiek się dzieje, cokolwiek tracimy. Pan Bóg wie co robi. Pan Bóg nas w tej stracie poprowadzi – podkreśla. Kiedy mi się coś w życiu rozsypie, wierzę, że będzie z tego jeszcze większe dobro. Jeśli coś się straci, to nie chodzi o to, żeby się z tego cieszyć, ale by zaufać Bogu, że on to poprowadzi do czegoś dobrego – mówi o. Adam.

Posłuchaj Ojca Adama Szustaka:

W zeszły weekend znany katolicki youtuber Tomasz Samołyk padł ofiarą ataku hakerskiego i jego kanał na platformie Youtube został usunięty. W czwartek, 24 listopada twórca internetowy odzyskał kanał. Poinformował o tym nagrywając nowy filmik pt. „Wróciłem”. To historii jaka go spotkała postanowił odnieść się o. Adam Szustak, znany rekolekcjonista.

Reklama

Jak sam przyznał, początkowo planował opublikować krótki filmik zachęcający do zaobserwowania nowego kanału Tomasza Samołyka, ale właśnie wtedy otrzymał informację, że ten odzyskał właśnie swoje stare konto.

pa/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę