Nasze projekty

Maciek Musiał zaprasza na Dominikański Festiwal Filmowy Slavangard

Przed nami kolejna edycja Dominikańskiego Festiwalu Filmowego "Slavangard". Tym razem hasłem wydarzenia jest „Siła przebicia” – tytuł słynnej książki założyciela krakowskiej Beczki, o. Tomasza Pawłowskiego OP

Reklama

Organizatorzy gorąco zachęcają do wzięcia udziału w dwóch konkursach: Konkursie Filmów Krótkometrażowych oraz – tegorocznej nowości – Konkursie Fotograficznym. W filmowych zaproszeniach wystąpił m.in. aktor Maciej Musiał, juror 11 edycji DFF „Slavangard”.

Reklama

W związku z tym, że Festiwal w tym roku rozszerza swój zasięg, zaproszenie kierowane jest do wszystkich społeczności chrześcijańskich w kraju. Konkursy przeznaczone są zarówno dla twórców indywidualnych, jak i dla wspólnot, instytucji czy duszpasterstw z całej Polski.

Reklama

Filmy oraz zdjęcia powinny nawiązywać do hasła festiwalu, limit czasowy filmów krótkometrażowych to 8 minut, zdjęcia natomiast należy przesyłać w odniesieniu do konkretnej kategorii konkursowej. Szczegóły oraz regulamin znaleźć można na stronie www.slavangard.pl.

Reklama

Wszystko, co należy zrobić, to zebrać grupę fantastycznych ludzi, wykazać się twórczo przy kręceniu filmu, czy tworzeniu zdjęć i wygrać główną nagrodę o wartości 5000 złotych – piszą w komunikacie organizatorzy.

Gotowe filmy i zdjęcia należy dostarczyć do 1 kwietnia. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie festiwalu.


mat. prasowe / DDA Beczka

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę