Nasze projekty
Reklama
fot. sanah/youtube.com (print screen)

Sanah w przepięknej piosence! „Jeśli gdzieś zabłądzisz, to przypomnij sobie kilka moich słów…”

Nowy album Sanah zachwyca pięknymi dźwiękami, ale i wyjątkowymi obrazami. Koniecznie posłuchajcie piosenki "O miłości", do której powstał przepiękny teledysk!

Sanah od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych polskich artystek. Jej kolejne piosenki i aranżacje zachwycają miliony Polaków, a koncerty zbierają zarówno młodych, jak i starszych słuchaczy. Artystka cały czas zaskakuje, a jej pomysły co raz stają się hitami! Teraz Sanah przychodzi z kolejnym, nowym projektem.

PRZECZYTAJ TEŻ>>> Nowy album Sanah. Artystka doceniona za… skromność!

Sanah nie wstydzi się swoich wartości

Sanah, a właściwie Zuzanna Irena Grabowska to młoda artystka, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, skrzypaczka i absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Swoją przygodę z z nauką w szkole muzycznej rozpoczęła mając sześć lat.

Reklama

Sanah wielokrotnie w tekstach swoich piosenek wspomina Boga oraz Jego działanie w swoim życiu. Również na swoim instagramie zdarzało się, że publikowała zdjęcia okraszając je wymownymi opisami, na przykład zdjęcie przy kapliczce z podpisem „Wdzięczna”.

SPRAWDŹ>>> „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami”. Posłuchajcie nowej piosenki Sanah

Sanah wydała nową płytę

W tym roku Sanah również obdarowała swoich fanów kolejną porcją swojej twórczości. Artystka kilka dni temu zaprezentowała swój nowy album pt. „Kaprysy”, gdzie można znaleźć aż 20 nowych utworów. Dodatkowo każda z piosenek wzbogacona jest o przepiękny teledysk. Wśród nowych utworów możemy znaleźć między innymi piosenkę pt. „O miłości”.

Reklama

Zobacz i posłuchaj nowego utworu Sanah!

wikipedia.org,pa/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę