Arka Noego na Moście do Nieba

Zespół Arka Noego dołączył do grona wspierających akcję Most do Nieba. Akcja służy zebraniu środków finansowych na budowę pierwszego na Litwie dziecięcego hospicjum, powstającego z inicjatywy polskich Sióstr Jezusa Miłosiernego.

Reklama

Są ludzie na tym świecie, którzy się nie boją i robią rzeczy niezwykłe. Każdy z nas może wesprzeć mostdonieba.pl Pewnego dnia każdy, tak jak śpiewaliśmy „Na drugi brzeg”, pójdzie do tego nieba. A dzisiaj, póki żyjemy tutaj, możemy wesprzeć te dzielne dzieciaki – mówi Robert „Litza” Friedrich, lider Arki Noego. 

Oprócz oficjalnego wspierania idei budowy hospicjum dla dzieci w Wilnie, w trakcie niektórych koncertów Arki Noego prowadzona jest zbiórka publiczna „Budujemy i utrzymujemy Most Do Nieba – pierwsze hospicjum dla dzieci na Litwie”. Zbiórki z udziałem Arki Noego odbyły się 19 maja w Czechowicach-Dziedzicach. Kolejne prowadzone były w Czerwinie, Warszawie, Świdnicy, Łowiczu i w Siedlcach.

– Arka Noego w trakcie koncertów pomaga wracać do prostoty na modlitwie, do prostoty w pracy, do prostoty w relacjach i do prostoty w cierpieniu – mówi Grzegorz Kiciński, dyrektor Fundacji Aniołów Miłosierdzia, która jest organizatorem akcji Most Do Nieba. – Ta prostota udziela się też naszym wolontariuszom, do których spontanicznie dołączali w trakcie koncertów harcerze, wolontariusze Caritas, dzieci z rodzicami, emeryci i młodzież. Zachęcam do tej przygody. Jeśli ktoś chciałby w swoim mieście znowu poczuć się na modlitwie jak dziecko i zrobić przy tym dużo dobrego, niech zorganizuje koncert Arki Noego. Radość gwarantowana.”

Reklama
Reklama

ad, mat. pras./Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę