Nasze projekty

O. Szustak zawiezie Twoją intencję do Guadelupe

W ciągu zaledwie kilkunastu godzin niemal 7 tys. osób przekazało już swoje intencje modlitewne o. Adamowi Szustakowi OP, który poprosił o nie zapowiadając swoją pielgrzymkę do Guadelupe. W meksykańskim sanktuarium o. Adam będzie 1 i 2 września.

Reklama

– To dla mnie najświętsze miejsce na ziemi. Bardzo chciałbym się tam pomodlić w Waszych intencjach, aby odwdzięczyć się za Wasze wsparcie dla mnie i obecność na Languście – powiedział o. Adam we vlogu opublikowanym na YouTube wieczorem 28 sierpnia. Zachęcił, by wszystkie intencje wpisywać w komentarzach do tego vloga. W ciągu zaledwie kilkunastu godzin z tej możliwości skorzystało blisko 7 tys. osób, ale prawdopodobnie liczba ta jeszcze się zwiększy: 2 lata temu, gdy po raz pierwszy o. Adam zapowiedział swoją pielgrzymkę do Guadelupe swoje intencje przysłało mu ponad 12 tys. osób. 

Według zapowiedzi o. Adam będzie w Guadelupe 1 i 2 września wraz z o. Tomaszem Nowakiem. Wszystkie intencje ma przedstawić osobiście Matce Bożej z Guadelupe, modląc się w Jej sanktuarium, podobnie jak zrobił to na początku 2017 r. podczas swojej rocznej podróży misyjnej.

Aby przekazać o. Adamowi swoją intencję wystarczy wpisać ją w komentarzu pod poniższym filmem (za pośrednictwem serwisu YouTube):

Reklama
Reklama

Poniżej natomiast znajduje się vlog o. Szustaka opowiadający o poprzedniej pielgrzymce do Guadelupe i przedstawiający również historię tamtejszych objawień.

Reklama
Reklama

ad/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite